اقدامات پیشگیرانه از انتشار کرونا در گرمخانه ها

به گزارش مجله کامپیوتر، سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: اقدامات لازم برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در گرمخانه های شهرداری صورت گرفته است.

اقدامات پیشگیرانه از انتشار کرونا در گرمخانه ها

جهت دریافت خدمات طراحی نمای ساختمان ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش مجله کامپیوتر، سید مالک حسینی در تبادل نظر با مهر در مورد احتمال انتشار ویروس کرونا در گرمخانه های پایتخت با توجه به حضور افراد آسیب پذیر در این اماکن گفت: ما قبل از آنکه این ویروس به مرزهای تهران نزدیک گردد و از زمانی که وزارت بهداشت دستورالعملی را برای مراقبت از این ویروس گفت، تمام تمهیدات لازم را در گرمخانه ها انجام داده ایم، زیرا در این اماکن افرادی حضور دارند که ممکن است در برابر این ویروس آسیب پذیر باشند بنابراین زمینه انتشار این بیماری به دلیل حضور افرادی با سن بالا و ایمنی ضعیف وجود داشت.

وی تأکید کرد: بدون اطلاع رسانی از همان ابتدا مراقبت های بهداشتی در گرمخانه ها انجام شد و تا به امروز هیچ موردی از افرادی که مبتلا به کرونا هستند در گرمخانه های شهرداری مشاهده نشده است.

حسینی با اشاره به اینکه از روز گذشته دستورالعمل های سختگیرانه ای را برای گرمخانه ها و سامان سراها ابلاغ نموده ایم، گفت: از روز گذشته اقدامات پیشگیرانه، سفت و سخت تر از گذشته اجرایی می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 20549

به "اقدامات پیشگیرانه از انتشار کرونا در گرمخانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات پیشگیرانه از انتشار کرونا در گرمخانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید