الحلبوسی بر لزوم تصویب سریعتر قانون انتخابات عراق تأکید کرد

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، محمد الحلبوسی با نصار الربیعی از اعضای ارشد جریان صدر عراق ملاقات و مصاحبه کرد.

الحلبوسی بر لزوم تصویب سریعتر قانون انتخابات عراق تأکید کرد

بر اساس این گزارش، دو طرف در جریان این ملاقات در مورد آخرین تحولات سیاسی عراق و همچنین برگزاری انتخابات زودهنگام مجلسی در این کشور بحث و گفتگو کردند.

رئیس مجلس عراق در جریان این ملاقات بر لزوم تصویب هرچه سریع تر قانون انتخابات در مجلس تأکید کرد و گفت: مهمترین بخش از قانون انتخابات مربوط به دادگاه عالی فدرال است که باید سریع تر به تصویب برسد.

پیشتر نیز نعیم العبودی نماینده مجلس عراق در سخنانی بر لزوم برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام در موعد مقرر تأکید نموده بود. وی گفته بود: دولت راهی جز برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام عراق در موعد مقرر ندارد.

این نماینده مجلس عراق همچنین تاکید نموده بود: در حال حاضر تمامی احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی عراق از برگزاری انتخابات مجلسی در تاریخ از پیش معین شده حمایت به عمل می آورند.

العبودی در ادامه یادآور شده بود: کمیسیون حقوقی مجلس ملاقاتی با اعضای کمیساریای عالی انتخابات داشته است تا نسبت به توانایی این کمیساریا برای برگزاری انتخابات مطمئن گردد و این کمیساریا هم تأیید نموده است که می تواند انتخابات را در ماه ژوئن سال آینده برگزار کند.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 44321

به "الحلبوسی بر لزوم تصویب سریعتر قانون انتخابات عراق تأکید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحلبوسی بر لزوم تصویب سریعتر قانون انتخابات عراق تأکید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید