انجمن های رباتیک و زبان در دانشگاه بناب به صورت غیر رسمی تداوم دارد

به گزارش مجله کامپیوتر، مسئول انجمن علمی دانشگاه بناب گفت: خبر هایی در خصوص انحلال انجمن علمی رباتیک، استعداد های درخشان و زبان در دانشگاه منعکس داده شد که در واقع یکی از این انجمن ها منحل شده و دو تا دیگر به صورت غیر رسمی تداوم دارند.

انجمن های رباتیک و زبان در دانشگاه بناب به صورت غیر رسمی تداوم دارد

محمود سعیدی نژاد، مسئول انجمن علمی و تشکل های اسلامی دانشگاه بناب در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به منحل شدن چند انجمن های علمی در این دانشگاه گفت: با توجه به آیین نامه انجمن ها اگر کاندیدا انجمنی به حد نساب نرسد آن انجمن منحل می گردد.

سعیدی نژاد بیان کرد: خبر های در خصوص انحلال سه انجمن علمی مهندسی رباتیک، استعداد های درخشان و زبان در دانشگاه منعکس داده شد که در واقع یکی از این انجمن ها منحل شده است و دو تا دیگر به صورت غیر رسمی تداوم دارند.

مسئول انجمن علمی و تشکل های اسلامی دانشگاه بناب توضیح داد: برخی از انجمن ها مانند رباتیک و زبان بین رشته ای هستند در دانشگاه رباتیک و زبان تدریس نمی گردد ولی انجمن این رشته ها تداوم دارد.

وی گفت: کاندیدای برخی از انجمن ها به حد نساب نمی رسد مانند انجمن زبان که کلا سه نفر بیشتر برای کاندیدا ثبت نام نکرده بود در صورتی که برای تشکیل انجمن باید 7 عضو داشته باشد.

سعیدی نژاد در خصوص انحلال انجمن استعداد های درخشان می گوید: در بخش معاونت آموزش دانشگاه دفتر استعداد های درخشان داریم و به همین خاطر دیگر نمی توانیم انجمنی داشته باشیم و منحل شد.

مسئول انجمن علمی و تشکل های اسلامی دانشگاه بناب اظهار کرد: انجمن رباتیک و زبان دانشگاه تدام خواهند داشت، اما به صورت غیر رسمی، اگر ایده ای و طرحی داشته باشند در شورای حمایت و نظارت مطرح می گردد اگر تصویب شد به آن ها تسهیلات می دهیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15740

به "انجمن های رباتیک و زبان در دانشگاه بناب به صورت غیر رسمی تداوم دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجمن های رباتیک و زبان در دانشگاه بناب به صورت غیر رسمی تداوم دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید