انصارالله: توقف حملات به عربستان برای دادن فرصت به آن جهت خروج آبرومندانه از مخمصه است

به گزارش مجله کامپیوتر، یک عضو انصارالله توقف حملات به عربستان را در راستای دادن فرصتی به این کشور برای خروج آبرومندانه از مخمصه دانست.

انصارالله: توقف حملات به عربستان برای دادن فرصت به آن جهت خروج آبرومندانه از مخمصه است

محمد البخیتی، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت وگویی مطبوعاتی تاکید کرد: عربستان به دلیل حملات خصمانه اش به یمن و محاصره این کشور در مخمصه افتاده است.

البخیتی اظهار کرد: هدف از طرح مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن برای توقف حملات پهپادی و نیز حملات با موشک های بالستیک و هدایت شونده علیه مناطق مختلف عربستان و تمامی انواع حملات در واقع فرصت مناسبی برای عربستان جهت خروج آبرومندانه از این مخمصه است چراکه طرح ارائه شده در واقع آتش بسی یک جانبه یعنی از طرف ماست و ما به امید اینکه عربستان از این طرح استقبال کند، محدودیت زمانی برای آن تعیین نکردیم.

این عضو دفتر سیاسی انصارالله گفت: ما درباره شکل و شیوه پاسخ عربستان شرطی تعیین نکردیم و محتوا برای ما اهمیت دارد، پاسخی که به خاتمه جنگ و لغو محاصره منجر شود.

او تاکید کرد: توپ در زمین رهبران عربستان است و امیدواریم آنها از این طرح و فرصت استفاده کنند زیرا توقف جنگ علیه یمن به نفع هر دو کشور است، منافع عربستان در برقراری صلح بیشتر از منافع یمن است زیرا یمن چیز زیادی برای از دست دادن ندارد. ، ایسنا

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 13927

به "انصارالله: توقف حملات به عربستان برای دادن فرصت به آن جهت خروج آبرومندانه از مخمصه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: توقف حملات به عربستان برای دادن فرصت به آن جهت خروج آبرومندانه از مخمصه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید