برنامه بزرگسالان و امید تعیین شد، فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک

به گزارش مجله کامپیوتر، تیم ملی فوتبال امید برای حضور در انتخابی المپیک فقط هشت روز فرصت دارد تا به آمادگی کامل دست یابد.

برنامه بزرگسالان و امید تعیین شد، فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک

به گزارش خبرنگاران، برنامه کامل لیگ برتر فوتبال ایران معین شد که در این برنامه روزهای فیفا دی نیز در نظر گرفته شده تا تیم ملی فوتبال بزرگسالان و امید که در کوران رقابت های انتخابی جام جهانی و المپیک قرار دارند، تمرینات و بازی های تدارکاتی خود را قبل از برگزاری بازی ها برگزار نمایند.

مهر

بعد از برگزاری هفته ششم، مسابقات از دوازدهم مهر تعطیل می گردد و هفته هفتم، 29 مهر برگزار خواهد شد. در این فاصله تیم ملی بزرگسالان با کامبوج و کره شمالی دیدار خواهد نمود و می تواند چند روز قبل از مسابقات در تهران به تمرین بپردازد.

شاگردان ویلموتس از روز سیزدهم مهر وارد اردو می شوند و پنج روز بعد با کامبوج بازی می نمایند و 23 مهر در منامه به مصاف بحرین می روند.

با این حال برنامه تیم ملی امید معین نیست و اردو و بازی تدارکاتی برای این تیم هماهنگ نشده است. حتی قرعه کشی انتخابی المپیک هم برگزار نشده و رقبای تیم المپیک ایران معین نیست.

سپس بازیکنان به باشگاه های خود باز می گردند و پس از پنج روز لیگ برتر آغاز می گردد.

آبان

هفته دهم لیگ برتر در چندین روز برگزار می گردد. تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان که بیشترین ملی پوشان لیگ رجحان را در اختیار دارند زودتر از سایرین در 13 و 14 آبان بازی می نمایند و بازیکنان می توانند از 15 آبان به تیم ملی ملحق شوند.

تیم ملی بعد از هشت روز و برگزاری تمرینات مناسب، باید در تاریخ 23 آبان در خاک عراق به میدان برود ولی در هفته ششم استراحت می نماید. این فاصله فرصت مناسبی برای برگزاری دیدار تدارکاتی است.

در همین زمان تیم ملی امید هم قادر به برگزاری اردو است اما همچنان هیچ اردو یا دیدار تدارکاتی برای این تیم هماهنگ نشده است و همه چیز روی هواست.

مسابقات لیگ برتر از تاریخ 30 آبان پیگیری می گردد اما تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان، نخستین روز آذر به میدان می روند.

دی

لیگ برتر در دی ماه به نیم فصل می رسد اما مسابقات از بعد هفته هفدهم تعطیل می گردد که بیشترین تعطیلی فصل نوزدهم فوتبال ایران محسوب می گردد.

این تعطیلی بلند مدت به خاطر حضور تیم ملی امید در انتخابی المپیک است اما طبق برنامه در نظر گرفته شده شاگردان مجیدی فقط هشت روز برای برگزاری تمرین و اعزام به محل مسابقات وقت دارند که به نظر می رسد مورد قبول کادر فنی قرار نگیرد.

مسابقات انتخابی المپیک از چهاردهم دی تا دوم بهمن جریان خواهد داشت.

تعطیلات دی ماه در روزهای فیفا دی قرار ندارد اما در گذشته تیم ملی اردوهای کوتاه مدتی را برگزار نموده است و این احتمال وجود دارد که ویلموتس هم از این فرصت استفاده کند.

این تعطیلات از هفتم دی آغاز می گردد تا دهم بهمن ادامه دارد.

فروردین

نخستین فیفا دی در سال 2020 همانند گذشته با تعطیلات نوروز همراه است. مسابقات لیگ برتر 28 اسفند برگزار می گردد و تا 14 فروردین تعطیل است.

در این فاصله تیم ملی باید دو بازی در هفتم و دوازدهم فروردین با هنگ کنگ و کامبوج برگزار کند.

اگر تیم ملی امید بتواند به المپیک صعود کند می توانند در این فاصله اردوهای خود را برگزار کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 13556

به "برنامه بزرگسالان و امید تعیین شد، فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بزرگسالان و امید تعیین شد، فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید