برگزاری سمینار دستاوردهای توسعه امور حقوق بشری در چین

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از رادیو بین المللی چین، هیأت نمایندگی دائمی چین در ژنو سمیناری را در کاخ ملل سمیناری درباره دستاوردهای توسعه امور حقوق بشر در منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ برگزار و از سفرای بعضی کشورها و کارشناسان مرکز مطالعات حقوق بشر چین که اخیرا از شین جیانگ دیدار کردند، برای معرفی اوضاع کنونی این منطقه دعوت کرد.

برگزاری سمینار دستاوردهای توسعه امور حقوق بشری در چین

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

سفرای کشورهای خارجی از توسعه منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ چین و دستاوردهای این منطقه در امور حقوق بشر، مبارزه با تروریسم و مبارزه با افراطگرایی عالی بازدید کردند. حدود یکصد نماینده از دیپلماتها، رسانه های گروهی، کارشناسان و سازمانهای غیر دولتی در این سمینار حضور داشتند.

نمایندگانی از هیأت های نمایندگی دائمی یمن، زامبیا، زیمبابوه در این سمینار خاطر نشان کردند که تجربیاتی فراموش نشدنی در شین جیانگ داشتند و توسعه مالی، صلح و ثبات و همزیستی مسالمت آمیز ملتهای این منطقه خاطرات عمیقی در ذهنشان باقی گذاشته است.

از نزدیک با مهارت آموزان مراکز آموزش و پرورش حرفه ای ارتباط برقرار نموده و شادی و خوشحالی آنها را شاهد بودند. امور مبارزه با تروریسم و مبارزه با افراطگرایی در شین جیانگ به نتایج ثمربخشی رسیده و کوشش مثبتی برای پیشبرد مبارزات با تروریسم و رفع کردن افراطگرایی دنیا صورت گرفته است.

نمایندگانی از دیپلماتهای بلاروس، برمه، کوبا، ونزوئلا نیز در این سمینار تاکید کردند کارهای مبارزه با تروریسم و افراطگرایی در شین جیانگ چین سهم شایانی در کارهای ضد تروریستی دنیا اداء نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 12763

به "برگزاری سمینار دستاوردهای توسعه امور حقوق بشری در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری سمینار دستاوردهای توسعه امور حقوق بشری در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید