تا کشف دارو باخطر کرونا روبرو هستیم، بازفعالیت درحوزه های مختلف به معنی کنترل قطعی بیماری نیست

به گزارش مجله کامپیوتر، وزیر کشور گفت: این بیماری به خاطر به دلیل عدم رعایت یا بی مبالاتی هایی که احتمالا صورت بگیرد می تواند مجددا با همان شیوه و مسائل افزایش پیدا کند، پس ما در جامعه تا نهایت موضوع که می تواند کشف دارو و واکسن های موثر یا اقدامات بالای بهداشتی باشد، با این خطر روبرو هستیم.

تا کشف دارو باخطر کرونا روبرو هستیم، بازفعالیت درحوزه های مختلف به معنی کنترل قطعی بیماری نیست

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه برگزاری جلسه کمیته اجتماعی - انتظامی مقابله با کرونا در اینباره اظهار کرد: اگر موضوع باز فعالیت در حوزه های مختلف اتفاق افتد مردم خوب ما باید بدانند باز فعالیت به معنای رفع بیماری یا کنترل و مدیریت قطعی این بیماری نیست.

وی ادامه داد: این بیماری به خاطر عدم رعایت یا بی مبالاتی هایی که احتمالا صورت بگیرد می تواند مجددا با همان شیوه و مسائل افزایش پیدا کند، پس تا نهایت موضوع که می تواند کشف دارو و واکسن های موثر یا اقدامات بالای بهداشتی باشد ما در جامعه با این خطر روبرو هستیم و راه پیشگیری نیز همین اقدامات از جمله فاصله گذاری اجتماعی و فاصله گذاری فیزیکی است که تا کنون مطرح شده است.

وزیر کشور گفت: در فاصله اندازی اجتماعی اقدامات خوبی اجرا شده که باید ادامه دهیم و فاصله اندازی های فیزیکی را هم رعایت کنیم تا اطمینان 100 درصد حاصل شود، چون برخی از نگرش هایی که در جلسه مطرح شد مبتنی بر این بود که آیا از هر تاریخی که فعایت ها آغاز شود به منزله اطمینان بخشی کامل به مردم است که باید گفت حتما اینطور نیست.

رحمانی فضلی افزود: دوستان ما در وزارت بهداشت کماکان اصرار بر این دارند که تمام ملاحظاتی که تا کنون از سوی مردم باید رعایت می شده، باز هم رعایت شود.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27346

به "تا کشف دارو باخطر کرونا روبرو هستیم، بازفعالیت درحوزه های مختلف به معنی کنترل قطعی بیماری نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا کشف دارو باخطر کرونا روبرو هستیم، بازفعالیت درحوزه های مختلف به معنی کنترل قطعی بیماری نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید