تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت های چینی

به گزارش مجله کامپیوتر، وزارت امنیت داخلی چین با تنظیم مقرراتی جدید، شرکت ها و نهادهای این کشور را به تشدید مقابله با جاسوس های خارجی موظف کرد.

تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت های چینی

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزارت امنیت داخلی چین به منظور تشدید مبارزه با فعالیت جاسوس های خارجی در شرکت ها و سازمان های این کشور، مقررات جدیدی را تنظیم کرد.

به نوشته روزنامه گاردین، طبق این مقررات جدید، احزاب و ارگان های ملی، گروه های اجتماعی و شرکت ها و موسسات دولتی باید مسئولیت مقابله با فعالیت های جاسوسی درون این نهادها را بر عهده گیرند.

بر این اساس، وزارت امنیت خارجی چین در همکاری با سازمان های دولتی، لیستی از گروه های مشکوک به انجام فعالیت های جاسوسی برای دیگر کشورها را تنظیم می نماید تا اقداماتی علیه آن ها ترتیب داده گردد.

یک مقام امنیتی چین در این باره به خبرگزاری شینهوآ گفت، این مقررات جدید در پاسخ به تشدید نفوذ آژانس های جاسوسی خارجی و نیروهای متخاصم به داخل چین تنظیم شده اند.

این در حالی است که دولت انگلیس که روسیه و چین را به فعالیت های جاسوسی در این کشور متهم می نماید، میخواهد در آینده نزدیک یک قانون ضد جاسوسی قدیمی را فعال نموده و فهرستی از افرادی که برای دولت های خارجی کار می نمایند، تهیه کند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 55653

به "تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت های چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت های چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید