تشکیل کلاس های اجباری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در آلوده ترین روز تهران

به گزارش مجله کامپیوتر، بعضی کلاس های دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در آلوده ترین روز تهران که همه دانشگاه ها تعطیل بود، به اجبار اساتید تشکیل شد.

تشکیل کلاس های اجباری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در آلوده ترین روز تهران

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله کامپیوتر، دیروز در دانشگاه شهید بهشتی باوجود اعلام استانداری تهران مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه ها بعضی کلاس ها تشکیل شد. پس از سردرگمی های پی در پی پیرامون اعلام اخبار تعطیلی دانشگاه ها از سوی کمیته مدیریت بحران و استانداری تهران، شرایط تشکیل کلاس های نوبت بعدازظهر دانشگاه های بزرگ در هاله ای از ابهام نهاده شد.

باخبر شدیم که کلاس های بعضی رشته های دانشکده علوم و فناوری نوین زیستی در دانشگاه شهید بهشتی دیروز تشکیل شده. این در حالیست که معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی شب گذشته رسما دانشگاه را در روز سه شنبه، 26 آذر 98 تعطیل اعلام نموده بود.

جالب تر اینکه چند کلاس آزمایشگاه دیروز با اصرار استاد تشکیل شده بود؛ در حالی که از ابتدای ترم این کلاس ها تشکیل نشده بودند و درست در آلوده ترین روز تهران دانشجویان را مجبور به حضور در کلاس کردند. البته بنابر گفته دانشجویان این دانشگاه تشکیل نشدن کلاس های آزمایشگاه و برگزاری فشرده کلاس ها در دو سه جلسه خاتمه ترم سابقه داشته است.

معاون آموزشی دانشکده علوم و فناوری زیستی هم به خبرنگار ما پیرامون برگزاری کلاس ها در روز تعطیل گفته درصورت تفاهم دانشجوها و اساتید، تشکیل کلاس ها از نظر آموزش بلامانع است. درحالی که چند دانشجو به خبرنگار ما گفتند که تفاهمی بین آن ها و اساتید شکل نگرفته است و به دانشجویان گفته شده اگر کلاس تشکیل نشود، باید ترم دیگر دوباره این واحد را بردارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 19270

به "تشکیل کلاس های اجباری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در آلوده ترین روز تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کلاس های اجباری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در آلوده ترین روز تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید