تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هند از 100 هزار نفر گذشت

به گزارش مجله کامپیوتر، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هند علی رغم ادامه پیدا کردن قرنطینه 6 رقمی شد و نگرانی های در این کشور را افزایش داد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هند از 100 هزار نفر گذشت

به گزارش دفتر منطقه ای مجله کامپیوتر به نقل از هندوستان تایمز، وزارت بهداشت کشور هند به طور رسمی آمار مبتلایان به ویروس کرونا را تا امروز 101 هزار و 139 نفر اعلام نمود.

طبق اعلام این وزارت خانه تا به امروز 3 هزار و 163 هندی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند و 39 هزار و 174 نیز پس از مداوا ترخیص شده اند.

از سوی دیگر مشکل و معضل کارگران مهاجر در این کشور همچنان ادامه دارد و صدها هزار کارگر مهاجر برای بازگشت به شهرها و روستاهایشان در انتظار اقدام دولت هستند.

صبح امروز بیش از 2 هزار کارگر مهاجر با حمله به قطاری که از بمبئی به سمت بیهار در حرکت بود مانع پیشروی قطار شده و خواهان سوار شدن در قطار بودند.

این کارگران مهاجر که حدود 2 ماه است منتظر معین زمان برای بازگشت به شهرهای خود هستند وقتی متوجه حرکت یک قطار شدند به سوی ایستگاه راهن آهن بمبئ حمله کردند تا سوار قطار شوند.

گزارش ها حاکی است پلیس هند با حضور در راستا حرکت قطار کارگران مهاجر را متفرق نموده و راستا حرکت قطار را خالی کرد.

این در حالی است که درگیری کارگران مهاجر با پلیس و نیروهای نظامی هند در دیگر شهرها نیز گزارش شده است.

احزاب اپوزیسیون هند از دولت این کشور خواسته اند برنامه ریزی منظم و منسجمی را برای بازگشت کارگران مهاجر اعلام کند ولی درگیری دولت هند با مسائل مالی، ویروس کرونا و طوفان آمفان مانع این اقدام شده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32057

به "تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هند از 100 هزار نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هند از 100 هزار نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید