تهران؛ رتبه اول در انباشت موتورسیکلت های توقیفی

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت بیشترین موتورسیکلت های رسوبی در استان تهران با عددی نزدیک به 4 هزار و کمترین موتورسیکلت رسوبی در خراسان جنوبی با عددی نزدیک به 50 موتورسیکلت است.

تهران؛ رتبه اول در انباشت موتورسیکلت های توقیفی

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سید تیمور حسینی در نشست ویدئو کنفرانسی با روسای پلیس راهور استان های سراسر کشور پیرامون فرآیند ترخیص موتورسیکلت های رسوبی از پارکینگ ها اظهار کرد: این طرح برای تمامی موتورسیکلت هایی که از سال 90 در پارکینگ ها بودند، اجرایی می شود.

وی افزود: استان های تهران، فارس، اصفهان، کرمان، شرق تهران، خراسان رضوی، مازندران و البرز در صدر انباشت موتورسیکلت های رسوبی هستند؛ بیشترین این موتورسیکلت ها در استان تهران با عددی نزدیک به 4 هزار و کمترین آن در خراسان جنوبی با عددی نزدیک به 50 موتورسیکلت است.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا بیان نمود: در سراسر کشور، هزار و 50 دفتر پلیس +10 داریم و همچنین حدود هزار و 29 پارکینگ فعال که تمامی اقدامات برای ترخیص سریع موتورسیکلت های رسوبی در آنها صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این طرح از فردا به مدت دو ماه در سراسر کشور اجرا می شود، گفت: احتمال می دهیم روزهای آخر اجرای طرح، ترافیک بالایی از مراجعه داشته باشیم که در این راستا توصیه می کنیم مردم کار را به روزهای آخر موکول نکنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 44780

به "تهران؛ رتبه اول در انباشت موتورسیکلت های توقیفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران؛ رتبه اول در انباشت موتورسیکلت های توقیفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید