حناچی: با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه مسیرمان را ادامه دهیم

به گزارش مجله کامپیوتر، شهردار تهران با بیان اینکه امام (ره) یک مدیر استراتژیک بود، گفت: با کوشش ذیل رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی و با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه مسیرمان را ادامه دهیم.

حناچی: با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه مسیرمان را ادامه دهیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی در مراسم در مراسم تجدید میثاق مدیران و کارکنان شهرداری تهران و اعضا شورای اسلامی شهر تهران در حرم امام، گفت: امیدوارم ما و همکاران مان که نزدیک ترین قشر خادم به مردم هستیم، مدیون خون شهدا نباشیم.

وی با اشاره به این که در فلسفه می گویند علت موجده علت مبقیه هم هست، تاکید نمود: به طور طبیعی، عاملی که باعث پیروزی انقلاب بود، عامل تداوم آن هم خواهد بود. به دو تکیه کلام از حضرت امام (ره) اشاره می کنم؛ ایشان همواره به دو لفظ همه باهم و وحدت کلمه اشاره داشتند و با اجرای همین دو کلیدواژه، قبل و بعد از انقلاب بحران ها را به درستی رهبری کردند. همین امر موجب شد تمام عاشقان امام (ره) بدون آن که یکدیگر را بشناسند، زبان مشترک برای هدف مشترک پیدا کردند.

شهردار تهران اضافه کرد: ارتباط حضرت امام (ره) با دلدادگان انقلاب در خارج و داخل از همین جنس بود و مصداق شاخص این ارتباط، شهدای انقلاب اسلامی بوده اند که چه قبل از دفاع مقدس، چه در جنگ و چه بعد از دفاع مقدس حضور داشتند.

وی گفت: آن چه از امام راحل به یادگار مانده و تاریخ انقلاب هم نشان دهنده آن است، جرأت و جسارت منحصربه فرد ایشان بود. این جسارت و جرأت همواره خود را نشان می داد، به ویژه در بعدازظهر روز 21 بهمن ماه وقتی امام (ره) در آستانه کودتا مردم را به خیابان دعوت کردند؛ اگر آن فراخوان انجام نشده بود، شاید تاریخ طور دیگری رقم می خورد.

حناچی اظهار کرد: امام (ره) یک مدیر استراتژیک بود، در حالی که در این حوزه آموزش آکادمیک را پشت سر نگذاشته بود. امام خمینی (ره) به درستی می دانست که نباید اجازه دهد نقاط ضعف به تهدید تبدیل شوند و همواره مزیت ها را به فرصت و فزونی بدل می کرد. تبدیل تهدید بزرگ جنگ به فرصت استقلال و خودکفایی و تقویت زیرساخت های دفاعی از همین قبیل بود. از همه مهم تر جرأت و شهامتی بود که حضرت امام (ره) در پذیرش قطعنامه سرانجام جنگ از خود نشان دادند.

شهردار تهران در سرانجام اظهار داشت: امیدوارم با کوشش ذیل رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی و با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه راستامان را ادامه دهیم و هر فردی که خلاف این راستا قدم بردارد، طبعا گام هایش در راستا انقلاب اسلامی نخواهد بود.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 21472

به "حناچی: با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه مسیرمان را ادامه دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: با رعایت دو کلیدواژه همه باهم و وحدت کلمه مسیرمان را ادامه دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید