خبرنگاران هفت داور یزدی لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می نمایند

به گزارش مجله کامپیوتر، یزد- خبرنگاران- رییس کمیته داوران هیات فوتبال یزد گفت: علی زارع شاهی، وحید امراللهی و سید مصطفی بوجار برای قضاوت لیگ نوجوانان و ابوالفضل جعفرپور، حامد اقبال، حسین دهقان نیری و احمدعلی بقایی برای لیگ امید قهرمانی باشگاه های کشور دعوت شدند.

خبرنگاران هفت داور یزدی لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می نمایند

عباس جدیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود:این افراد امروز از ساعت 14 در استان های اصفهان و هرمزگان قضاوت مسابقات را انجام می دهند.

وی ادامه داد: لیگ قهرمانی نوجوانان بین تیم های سپاهان اصفهان و افشید قم و لیگ امیدهای کشور بین تیم های تیپ تکاور بندرعباس و شاهین شهرداری بوشهر برگزار می گردد.

وی به ظرفیت داوران فوتبال یزد اشاره نمود و ادامه داد: حضور داوران استان در قضاوت لیگ های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور جزو اولویت های مهم هیات فوتبال است .

استان یزد 200 نفر داور فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی دارد که از این تعداد 75 نفر آنها فعال و از این تعداد 20 نفر بانوان هستند.

این استان با یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت ،48 هیات ورزشی و 62 هزار ورزشکار بیمه شده ، 30 تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ های کشوری در رده سنی پایه دارد.

همچنین شانزدهم بهمن ماه جاری زهرا صالحی و عاطفه نمرودی برای لیگ برتر فوتسال و محمدعلی رضایی و ابوالفضل گرجی برای قضاوت لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور دعوت شدند.

این 2 لیگ مطرح قهرمانی کشور روز آدینه 17 بهمن ماه جاری به ترتیب در رفسنجان و اراک برگزار گردید.

معرفی داوران استان برای قضاوت لیگ های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور به خصوص در لیگ برتر جزو اولویت های مهم هیات فوتبال است

منبع: ایرنا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 51494

به "خبرنگاران هفت داور یزدی لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفت داور یزدی لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید