خبرنگاران کتاب انتها کم درآمدی، شروع توانگری به همت 2 مترجم کُرد ترجمه شد

به گزارش مجله کامپیوتر، سنندج - خبرنگاران - کتاب سرانجام کم ­درآمدی، شروع توانگری اثر جرالد ماندیس به همت برادران هادی و مهدی زندکریمی از مترجمان کردستانی ترجمه و روانه بازار نشر شد.

خبرنگاران کتاب انتها کم درآمدی، شروع توانگری به همت 2 مترجم کُرد ترجمه شد

کتاب انتها کم ­درآمدی، شروع توانگری نخستین متن رسمی در خصوص بیماری کم ­درآمدی است که با استقبال بین المللی خوبی روبرو شده و اکنون به زبان فارسی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

در این کتاب مفهوم کم ­درآمدی به عنوان یک بیماری معرفی شده است، یک بیماری چند جانبه که همچون ویروس در افکار و احساسات و رفتارهای ما نفوذ می نماید و ما را با قابلیت ها و استعدادهای درونی مان بیگانه می نماید و یکی از تلخ ترین نتایج آن این است که به رغم تمام کوشش هایمان درآمد کافی برای برآورده کردن نیازهایمان نداریم.

اما این کتاب ما را با این بیماری تلخ و عوارض ناخوشایند آن تنها نمی گذارد، بلکه پس از معرفی جنبه های مختلف آن راه چارهها و تکنیک های کاربردی تحت عنوان برنامه توانگری به ما ارائه می دهد تا در سه سطح افکار، احساسات و رفتارهایمان متحول شویم.

یکی از ویژگی های مفید این کتاب راه چاره معنوی آن برای مقابله با بیماری کم درآمدی است که در نوع خود اولین رویکرد با این نگاه متفاوت است.

ویژگی دیگر این کتاب کاربردی بودن تمرین ها و تکنیک های آن است. نویسنده در تمام مرحله گام به گام با خواننده همراه است و پا به پای او پیش می رود و همزمان تجربیات خود و افراد دیگر را به اشتراک می گذارد.

تنوع تکنیک ها و تجربه های فراوان کتاب از دیگر ویژگی های مفید این کتاب است که یاری می نماید افراد مختلف با دیدگاه های مختلف بتوانند از این کتاب بهره ببرند.

در نهایت یکی از مهم ترین ویژگی های این کتاب این است که مبتنی بر تجربیات حقیقی است. هم نویسنده و هم مترجمین و هم افراد زیادی دیگری در سطح جهان از این تکنیک ها استفاده نموده اند و توانسته اند تحولی حقیقی در زندگی خود تجربه نمایند. اطمینان داشته باشید که اگر شما نیز این تکنیک ها را انجام دهید میتوانید از بیماری کم درآمدی رها شوید.

کتاب انتها کم­ درآمدی، شروع توانگری دارای 256 صفحه بوده و به قیمت 400 هزار ریال در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 26312

به "خبرنگاران کتاب انتها کم درآمدی، شروع توانگری به همت 2 مترجم کُرد ترجمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کتاب انتها کم درآمدی، شروع توانگری به همت 2 مترجم کُرد ترجمه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید