خبرنگاران 15 تن از اراذل و اوباش سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند

به گزارش مجله کامپیوتر، کرمانشاه- خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 15 تن از اراذل واوباش سابقه دار شهر کرمانشاه که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت نموده بودند، اطلاع داد.

خبرنگاران 15 تن از اراذل و اوباش سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند

سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به خبرنگاران گفت: پس از دریافت چند مورد شکایت و گزارش مردمی در مورد ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور ماموران پلیس امنیت عمومی نهاده شد.

وی ادامه داد: به همین دلیل تیم هایی از پلیس امنیت عمومی به مناطق مختلف شهر کرمانشاه اعزام و در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پیروز به دستگیری 15 نفر از اراذل و اوباش که عمدتا از افراد سابقه دار هستند، شدند.

سردار جاویدان یادآوری کرد: در این طرح همچنین تعدادی زیادی سلاح گرم و سرد که اراذل برای قدرت نمایی از آنها استفاده می کردند کشف و جمع آوری شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی اراذل و اوباش دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم اطلاع داد.

وی در ادامه و با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی نظمی و ناامنی در سطح جامعه گفت: دوران قدرت نمایی و عرض اندام اراذل و اوباش به سر آمده و چنین افرادی جایگاهی میان مردم ندارند

سردار جاویدان در انتها و با هشدار به آن هایی که سعی در ایجاد ناامنی و شرارت دارند، گفت: انتها آنها چیزی جز بدنامی و گرفتار شدن در چنگال قانون نیست و مطمئنا به سزای عمل خود خواهند رسید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: ایرنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32950

به "خبرنگاران 15 تن از اراذل و اوباش سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 15 تن از اراذل و اوباش سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید