خودروهای سایپا با چه قیمتی معامله شدند؟

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران: بازار خوروهای پرطرفدار سایپا امروز 19 اردیبهشت 1400 همانند روز گذشته بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

خودروهای سایپا با چه قیمتی معامله شدند؟

به گزارش ؛ ایست قیمتی در بازار محصولات سایپا در حالی رقم خورد که محصولات شرکت نیز امروز افتی اندک را در بعضی از محصولات تجربه کردند.

ثبات در بازار خودروهای سایپا در حالی رقم خورده که تصور می شد با باز شدن مراکز شماره گذاری از یک سو و نمایشگاه های خودرو از سوی دیگر شاهد افزایش قیمت در بازار خودرو باشیم، اما فرایند امروز در بازار نشان داد همچنان در انتظار نتایج مذاکرات هستی ایران است.

این فرایند در حالی برای محصولات سایپا ثبت شد که مراکز شماره گذاری و نمایشگاه های خودرو از نیمه فروردین ماه و به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرهای قرمز تعطیل شده بودند و فعالان بازار خودرو منتظر بودند تا با باز شدن مراکز شماره گذاری و نمایشگاه های خودرو بازار شکل صعودی به خود گیرد، اما این پیش بینی درست از آب در نیامد و با این شرایط می توان گفت تغییر در بازار خودرو به مذاکرات هسته ایران گره خورده است.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به شاهین، کوییکR، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره نمود.

ارزیابی اجرا شده از بازار خودرو نشان دهنده آن است که کوییکR امروز با قیمت 153 میلیون و 500 هزار تومان در بازار معامله شده است. کوییک معمولی نیز 146 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

از سوی دیگر در میان خانواده تیبا نیز قیمت تیبا 2 امروز در بازار به 132 میلیون تومان رسید. همچنین براین اساس رصد اجرا شده در بازار تیباصندوقدار نیز امروز با قیمت 121 میلیون تومان در بازار معامله شد.ساینا نیز امروز با قیمت 140 میلیون تومان در بازار معامله شد.

همچنین در میان محصولات سایپا می توان به خودرو شاهین اشاره نمود که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن موقع قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو مشخص کرد و مشخص نیست این خودرو در نهایت با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57004

به "خودروهای سایپا با چه قیمتی معامله شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای سایپا با چه قیمتی معامله شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید