در انتخابات پیروز شوم، با ایران توافق می کنم

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی مدعی شد که در صورت پیروزی در انتخابات آینده ریاست جمهوری این کشور خیلی سریع با ایران به توافق خواهد رسید.

در انتخابات پیروز شوم، با ایران توافق می کنم

دونالد ترامپ بامداد شنبه (به وقت تهران) در واکنش به گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره تلاش ادعایی ایران، چین و روسیه برای دخالت در انتخابات آمریکا گفت: آخرین فردی که روسیه دوست دارد در قدرت باشد، دونالد ترامپ است چرا که هیچ کس با این کشور سخت گیرتر از من نبوده است.

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: چین دوست دارد ما انتخاباتی داشته باشیم که در آن دونالد ترامپ به جو بایدن خواب آلود می بازد. در صورتی که جو بایدن رئیس جمهور شود، چین صاحب کشور ما خواهد شد. مگر خوابش را ببینند که کشورمان را تصاحب خواهند کرد.

ترامپ خطاب به خبرنگاری که در این باره سوال پرسیده بود با این ادعا که گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا فقط به چین و روسیه مربوط نیست و ایران را هم شامل می شود، گفت: در این گزارش نام ایران هم هست و شما به آن اشاره نکردید. ایران دلش نمی خواهد من رئیس جمهور شوم. این را اعلام کنم، اگر من برنده شوم خیلی سریع با ایران به توافق می رسیم. با کره شمالی خیلی سریع به توافق می رسیم.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 40966

به "در انتخابات پیروز شوم، با ایران توافق می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در انتخابات پیروز شوم، با ایران توافق می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید