رئیسی که ترس کرونا را به جان همه انداخت

به گزارش مجله کامپیوتر، هویت فرد مبتلا به کرونا که با وجود ابتلا به این ویروس در جلسه سران باشگاه های سری A شرکت نموده بود تعیین شد.

رئیسی که ترس کرونا را به جان همه انداخت

روز گذشته (چهارشنبه) نشریه رپوبلیکا بیان نمود که یکی از 20 رئیس باشگاه های سری A که در جلسه آنها در شهر میلان حضور فیزیکی داشتند، به کرونا مبتلا بوده و با توجه به اینکه او در استفاده صحیح از ماسک خود در طول مدت جلسه اهمال می کرد، ممکن است این ویروس را به همتایانش در سایر باشگاه ها انتقال داده باشد.

اکنون تعیین شده است که آن فرد مبتلا به کرونا، اورلیو دِلورنتیس رئیس باشگاه ناپولی بوده است که با وجود داشتن علائم این بیماری باز هم در جلسه شرکت نموده بود.

باشگاه ناپولی صبح امروز با انتشار بیانیه ای بیان نمود که دلورنتیس به کرونا مبتلا شده است و دو هفته قرنطینه خواهد بود. طبق گزارش نشریه رپوبلیکا که دلورنتیس را به خاطر به خطر انداختن سایرین شدیداً مورد انتقاد قرارداده است، این مرد 71 ساله علائم بیماری اش را به آلرژی ناشی مصرف صدف خوراکی ربط داده در حالی که او از چند روز قبل این علائم را داشته است و تست کرونا هم داده بود اما برای دریافت نتیجه آن منتظر نماند و در جلسه سران باشگاه ها شرکت کرد.

در همین حال رپویلیکا به نقل از شاهدان عینی حاضر در جلسه رؤسای باشگاه نوشته است که دلورنتیس در مدت جلسه هم همواره به شیوه صحیح از ماسک خود استفاده نمی کرد و حتی برای صحبت کردن با همتایانش و خبرنگاران در سرانجام جلسه ماسکش را کنار می زد. حالا تمام افرادی که در جلسه حضور داشتند باید تست کرونا بدهند و احتمالاً مدتی هم قرنطینه خواهند بود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: فرارو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 40159

به "رئیسی که ترس کرونا را به جان همه انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی که ترس کرونا را به جان همه انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید