زن جوان، پشت پرده سرقت عظیم در پایتخت

به گزارش مجله کامپیوتر، زنی که با طرح نقشه و همدستی دو دزد حرفه ای شش میلیارد ریال از مغازه ای در جنوب تهران سرقت نموده بود، دستگیر شد.

زن جوان، پشت پرده سرقت عظیم در پایتخت

به گزارش شرق، پرونده ای با موضوع سرقت مغازه به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع داده شد. محتویات پرونده حاکی از آن بود که در ساعت اولیه سی ام تیرماه دزد یا دزدان با تخریب دریچه کولر وارد مغازه لوازم صوتی وتصویری در حوالی خیابان آذربایجان شده و اموالی را به ارزش شش میلیارد ریال سرقت نموده اند. تیمی از کارآگاهان به مغازه مراجعه کردند و به این نتیجه رسیدند احتمالا دزدان به موقعیت آشنا بودند و با مال باخته ارتباط نزدیکی دارند.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی، پیروز شدند ردپای زنی به نام سمیرا را که از دوستان مال باخته بود، در محل سرقت پیدا نمایند. سمیرا در بازپرسی ها گفت: با توجه به اینکه با مال باخته دوست و در ارتباط بودم و بار ها به مغازه و محل کار او تردد داشتم و با آشنایی ای که از مغازه داشتم، موضوع را با یکی از دوستانم به نام امیر که فردی سابقه دار است، در میان گذاشتم و او نیز با همدستی یک نفر دیگر نقشه سرقت را طراحی و اجرا کردند و اموال مسروقه را به شخصی به نام عزیز فروخته اند.

کارآگاهان در گام بعدی پس از هماهنگی با مقام قضائی، مال خر اموال سرقتی را دستگیر و تعدادی از اموال مسروقه را در مخفیگاه مال خر کشف کردند. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی امیر را در مخفیگاهش در حوالی خیابان جیحون دستگیر کردند و او در بازپرسی ها به سرقت با همدستی فرد دیگری به نام نیما اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران، با بیان اینکه آخرین متهم پرونده به نام نیما در مخفیگاهش دستگیر شد، افزود: متهمان با صدور قرار مجرمیت از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 10 تهران روانه زندان شدند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: فرارو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 40849

به "زن جوان، پشت پرده سرقت عظیم در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن جوان، پشت پرده سرقت عظیم در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید