سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادهای سازمان پژوهش راه اندازی شد

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادهای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی شنبه یکم خرداد 1400 همزمان با روز ملی بهره وری، رونمایی شد.

سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادهای سازمان پژوهش راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در مراسم رونمایی از این سامانه که به صورت وبیناری برگزار گردید، حبیب الله مهری مدیرکل امور اداری و پشتیبانی، معصومه نوروزی معاون مدیرکل، بهنام نیک نژاد مدیر طرح و برنامه و تعدادی از کارشناسان و همکاران سازمان پژوهش و بعلاوه شرکت مجری طرح حضور داشتند.

در ابتدا نماینده شرکت مجری طرح توضیحاتی درباره بخش ها و قابلیت های مختلف سامانه نظام پیشنهادها از جمله گزارش شاخص های نظام پیشنهادها، گزارش آمار عملکرد، کارنامه مشارکت، آمار بازدیدکنندگان و... ارائه کرد.

وی به قابلیت داشتن پنل شخصی و امکان بارگذاری پیشنهادها در این سامانه تاکید نمود و گفت: سامانه نظام پیشنهادها بر اساس سطوح دسترسی طراحی شده است. به این صورت که همکاران سازمان پژوهش و برنامه ریزی با توجه به نقشی که به آن ها اختصاص داده می گردد به برخی از داده های اطلاعاتی که مربوط به آنهاست، دسترسی خواهند داشت.

لازم به ذکر است، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با هدف بهره گیری نظام مند از توانایی های فکری و خلاقیت سرمایه انسانی در تصمیمات مدیریتی، اقدام به استقرار سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادها نموده است.

با ایجاد این زیرسیستم توسعه منابع انسانی، ایجاد و تقویت روحیه کار گروهی و تیمی، ایجاد اشتیاق به یادگیری، مطالعه، آموزش و تحقیقات در کارکنان جهت یافتن فرصت ها و فعالیت های بهبود و تحول اداری فراهم می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 60027

به "سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادهای سازمان پژوهش راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه نظام پذیرش و آنالیز پیشنهادهای سازمان پژوهش راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید