سرپرست دانشگاه آزاد واحد خدابنده منصوب شد

به گزارش مجله کامپیوتر، در حکمی از سوی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد ادریسی به عنوان سرپرست به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده استان زنجان منصوب شد.

سرپرست دانشگاه آزاد واحد خدابنده منصوب شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد ادریسی را به عنوان سرپرست به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده استان زنجان منصوب کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای فرهاد ادریسی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و تلاش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

فرهاد ادریسی با مدرک دکترای فقه و حقوق، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مرتبه علمی دانشیار است. وی سوابقی از جمله رئیس دانشکده علوم انسانی و معاون اداری اقتصادی دانشگاه امام حسین (ع)، رئیس دانشکده علوم انسانی، معاون آموزشی و رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان را در کارنامه دارد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15133

به "سرپرست دانشگاه آزاد واحد خدابنده منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه آزاد واحد خدابنده منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید