شغل دوم مدیران و مربی پرسپولیس حرف زدن علیه استقلال است

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، باشگاه استقلال در واکنش به رفتار غیرحرفه ای مسؤولان باشگاه پرسپولیس، قبل و بعد از دربی تهران اقدام به انتشار اطلاعیه ای به توضیح زیر کرد:

شغل دوم مدیران و مربی پرسپولیس حرف زدن علیه استقلال است

اظهارات غیرحرفه ای و ناشایست درباره اعضای باشگاه استقلال به شغل دوم مدیرعامل، سرمربی و سرپرست باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است! آنها باوجود اینکه برنده دربی گذشته بودند اما انگار به متصدی احضار بازیکنان و مسؤولان استقلال به کمیته انضباطی تبدیل شدند! این در شرایطی است که مدیرعامل تیم رقیب به خاطر مصاحبه های حاشیه ساز، تحریک کننده و تهدید آمیز در روزها و ساعت های قبل از دربی به کمیته انضباطی احضار نشده است!

آقایان چند ساعت قبل از آغاز دربی تهران به خاطر چند بلیت فضای پیش از مسابقه را متشنج کردند و عجیب آنکه مدیر رسانه ای باشگاه استقلال به خاطر پاسخ به تهدیدهای مدیرعامل حریف احضار شده اما برای عامل اصلی چنین اتفاقی رخ نداده است!

روز گذشته هم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با آدرس های گنگ و شائبه برانگیز سلامت لیگ برتر را نشانه دریافتد و گفتند که می خواهند پرسپولیس قهرمان نشود! امروز هم سرپرست تیم پرسپولیس برخلاف قواعد حرفه ای به عنوان مدعی العموم اظهاراتی را به قصد اثرگذاری بر آرای کمیته انضباطی مطرح نموده است!

آیا این دست پیش دریافت ها بعد از آن رسم نشد که باشگاه رقیب تصور کرد با شانتاژهای مختلف می تواند محرومیت های سه جلسه ای را به یک جلسه تبدیل کند؟! آیا این جنگ های روانی و شگردهای نخ نما شده به برخورد قاطع احتیاج ندارد؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14182

به "شغل دوم مدیران و مربی پرسپولیس حرف زدن علیه استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شغل دوم مدیران و مربی پرسپولیس حرف زدن علیه استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید