قول حضور در لیست اصلاح طلبان به کسی نداده ایم

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/فارس عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان فارس با تاکید بر اینکه به کسی قول حضور در لیست اصلاح طلبان نداده ایم، گفت: به زودی فراخوان اعلام کاندیداهای اصلاح طلب به جهت بررسی سوابق و احتمالا معرفی آنها در لیست موسوم به ائتلاف اصلاح طلبان منتشر می شود.

قول حضور در لیست اصلاح طلبان به کسی نداده ایم

سعید نظری در گفت وگو با خبرنگاران، خاطرنشان کرد: پیش بینی رد صلاحیت تعدادی از کاندیداهای اصلاح طلب در هیئت اجرایی دور از انتظار نبود اما احساسمان این است که بیش از این در هیئت نظارت کاندیدای دیگری حذف نشود.

او ادامه داد: کمیته ارزیابی و پایش مسئول بررسی سوابق کاندیداهای اصلاح طلب است و پس از دفاع داوطلبان از کارنامه خود در شورای سیاسیگذاری اصلاح طلبان فارس، نهایتا تصمیم به اینکه لیست ارائه کنیم یا نه گرفته می شود.

عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان فارس با تاکید بر اینکه فعالیت شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بر مشارکت و حضور حداکثری است، گفت: الزامی به دادن لیست نهایی نداریم؛ ممکن است در جمع بندی نهایی به لیست نرسیم.

نظری خاطرنشان کرد: اگرچه عضویت در یکی از احزاب اصلاح طلب یک شاخصه برای ما محسوب می شود اما ملاک ما در بررسی سوابق کاندیدها، اصلاح طلب بودن آنهاست.

او همچنین با بیان اینکه ارزیابی عملکرد نمایندگان فعلی شیراز بر عهده شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب است و شورای اصلاحات تنها وظیفه انتخابات پیش رو را به عهده دارد، گفت: رایزنی برای تایید صلاحیت کاندیدهای اصلاح طلب از طریق مرکز و دولت و استاندار اجرا شده و همچنین رایزنی با نهادهای چهارگانه در حال انجام است.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 19620

به "قول حضور در لیست اصلاح طلبان به کسی نداده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول حضور در لیست اصلاح طلبان به کسی نداده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید