ماشین سازی در حال رشد و تکامل است، ذوب آهن تیم خوبی است

به گزارش خبرنگاران، فیروز کریمی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی تبریز با ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب اهن تیم خوبی است و فردا بازی سختی درپیش خواهیم داشت.

ماشین سازی در حال رشد و تکامل است، ذوب آهن تیم خوبی است

وی با بیان اینکه کوشش می کنیم فردا پیروز شویم و بازی خوبی داشته باشیم، گفت: حریف فردای ما تیمی سرسخت با نظم تیمی بالا بوده و ذوب آهن یکی از تیم های خوب فوتبال ایران است.

کریمی با تاکید بر اینکه ذوب آهن کادر فنی و بازیکنان خوب را در اختیار دارد، گفت: ذوب آهن یکی از تیم های با شخصیت لیگ است که یا همیشه برای قهرمانی می جنگد و یا حداقل به دنبال کسب سهمیه آسیایی است.

سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: در چند بازی اخیر خیلی بدشانس بودیم و امتیازاتی از دست دادیم. البته ما چهار بازی یک بر یک داشتیم که نشان می دهد به مرور بهتر می شویم.

وی گفت: بازی های نیم فصل دوم خیلی سخت تر خواهد بود. باید روز به روز پیشرفت کنیم و بهتر شویم و پیروزی های زیادی بدست بیاوریم.

کریمی گفت: ما قبل از شروع لیگ بازی های تدارکاتی نداشتیم و این چهار بازی اول مثل بازی تدارکاتی بود. البته نمی خواهم بهانه بیاورم. بازیکنان جدیدی نیز که جذب کردیم احتیاج به هماهنگی داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماشین سازی در حال رشد و تکامل است، ذوب آهن تیم خوبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی در حال رشد و تکامل است، ذوب آهن تیم خوبی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید