محل هزینه کرد قرض 580 هزار درهمی استقلال معین شد

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، اخیراً اسنادی مربوط به باشگاه استقلال منتشر شد مبنی بر قرض دریافت مبلغ 580 هزار درهم از فردی به نام احمدی توسط احمد سعادتمند در تاریخ 10 اردیبهشت 99 که بابت ضمانت بازگشت این پول، علاوه بر انعقاد یک قرارداد بین باشگاه و فرد قرض دهنده، یک برگ چک از سوی رضا شعبانی مشاور وقت سعادتمند به مبلغ 28 میلیارد ریال در اختیار فرد قرض دهنده قرار می گیرد که پشت این چک به عنوان ضمانت از سوی احمد سعادتمند و مهدی نوروزی (معاون مالی وقت باشگاه) امضا می گردد.

محل هزینه کرد قرض 580 هزار درهمی استقلال معین شد

بر اساس قرارداد مزبور، باشگاه استقلال موظف می گردد طی مدت یک ماه اصل مبلغ را بازگرداند در غیر این صورت به ازای هر روز دیرکرد، مبلغ 1,000 درهم به عنوان غرامت به فرد قرض دهنده داده گردد.

این چک در موعد مقرر نقد نمی گردد و فرد قرض دهنده چک را به اجرا گذاشته و با استناد به قراردادی که داشت، باشگاه را با حکم دادگاه به مبلغ 888 هزار درهم بدهکار می نماید.

پیگیری های خبرنگاران در این خصوص معین کرد در همان زمان مبلغ 852,390 درهم امارات از سوی باشگاه استقلال به حساب شیخ دیاباته در امارات واریز شده که این مبلغی از بدهی های باشگاه به نامبرده بود تا به واسطه دریافت این مبلغ برای ادامه همکاری به تهران بازگردد. واریز این مبلغ از 31 اردیبهشت سال قبل به حساب دیاباته شروع شد؛ که این تاریخ با تاریخ دریافت پول از فرد مزبور تقریباً تطابق دارد.

شیخ دیاباته با عنوان آقای گلی فصل نوزدهم تهران را ترک نموده بود و این امکان برای او وجود داشت که به دلیل مطالباتش فسخ قرارداد نموده و از این تیم جدا گردد. مدیران وقت باشگاه استقلال که منابع اقتصادی مناسبی برای پرداخت مطالبات این بازیکن نداشتند، با این فرد که از سوی یکی از حامیان اقتصادی قبلی باشگاه معرفی شده بود ناچار به عقد این قرارداد شدند تا در آن مقطع امکان فسخ را از دیاباته سلب نمایند.

مدیران وقت باشگاه استقلال مبلغ 580 هزار درهم از این فرد قرض می نمایند و مابقی مبلغ را هم از منابع دیگر تهیه نموده و مطالبات فصل نوزدهم بهترین گلزن خود را پرداخت کردند.

این مبلغ به وسیله یکی از صرافی ها معتبر ایرانی در دبی و به صورت پارت پارت به حساب دیاباته واریز شده است که بخشی از اسناد مربوط به این واریزی در زیر منتشر شده و بخشی دیگر از اسناد مربوطه که به رویت خبرنگاران رسیده، نزد ما محفوظ می ماند.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 54335

به "محل هزینه کرد قرض 580 هزار درهمی استقلال معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محل هزینه کرد قرض 580 هزار درهمی استقلال معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید