مقاله: تعبیر خواب مدفوع از نظر معبران چیست؟

به گزارش مجله کامپیوتر، اگر کسی در خواب نوزادی را دید و مدفوع او را می شست، اوضاع اقتصادی اش عالی خواهد شد، ولی اگر این نوزاد را نشناسد، علاوه بر آن که مال و منال از آن او می گردد، در زمینه کاری پیروز می گردد و به او نفع می رسد.

مقاله: تعبیر خواب مدفوع از نظر معبران چیست؟

ابن بن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند که در مستراح یا توالت مدفوع کرد، به این معناست که به زودی از نظر اقتصادی، کارش رونق پیدا می نماید.

تعبیر خواب اینکه شما قادر به مدفوع کردن نیستید به این معناست که شما در بیان احساسات خود مشکل دارید و نمی توانید حرف هایتان را با کسی در میان بگذارید، به همین خاطر همه چیز را در خود می ریزید.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی در این باره معتقد است اگر خواب ببینی بر روی کسی مدفوع می کنی یعنی کینه شخصی را به دل داری و با آن شخص دشمنی داری.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن مدفوع در خواب را می توان از چهار وجه تعبیر کرد. اول آن است که گرفتار مال حرام می شوی. همچنین اشاره به گشایش در امور دارد. تعبیر دیگر آن است که شما از مال خود به زنتان می بخشید. دیگر معنی آن می تواند رسیدن به ثروت و برآورده شدن آرزوها باشد.

اگر کسی دید که در حال شستن مدفوع خود است یا محلی را که از مدفوع کثیف شده، می شوید و تمیز می نماید، تعبیر ثروتمند شدن است و این شستن به معنای اقتصادی حلال است. همچنین خبرهای خوبی به این شخص می رسد که غرق در خوشبختی می گردد.

منبع مقاله: تعبیر خواب مدفوع از نظر معبران چیست؟

انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 68104

به "مقاله: تعبیر خواب مدفوع از نظر معبران چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تعبیر خواب مدفوع از نظر معبران چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید