نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - رئیس دانشگاه علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان سال 99 جذب مدرس حق التدریس این دانشگاه اطلاع داد.

نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

به گزارش دانشگاه علمی کاربردی، محمدحسین امید اظهار کرد: با اعلام اتمام آنالیز پرونده متقاضیان تدریس فراخوان 99 در هیات های اجرایی تعیین در استان ها، آنالیز نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه علمی کاربردی اجرا شده است و لیست نهایی به تأیید هیأت اجرایی جذب این دانشگاه رسیده و نتایج نهایی اعلام شد.

وی بیان نمود: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز علمی کاربردی سال 99 که به صورت سامانه ای و برخط در سراسر کشور برگزار گردید، نزدیک به 30 هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود 12 هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت نام کردند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی تاکید نمود: در مجموع بیش از 3 هزار نفر از متقاضیان به کارگروه های آنالیز توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد نزدیک به 2000 نفر واجد شرایط شناخته شده و برای ایشان کد مدرسی صادر خواهد شد.

امید اظهار کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی https://jam.uast.ac.ir/login از نتایج خود آگاه شوند و متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند نیز از روز پنج شنبه 13 خردادماه امسال به مدت یک هفته می توانند با ورود به سامانه مذکور اعتراض خود را ثبت نمایند و در صورت بروز هر گونه مشکل به وسیله واحد استانی مربوطه پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 58248

به "نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید