نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد نشست مشترک فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان چهارشنبه 14 اسفند برگزار گردید.

نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید

علی داودی مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به بعضی از طرح ها و فعالیت های شرکت آب منطقه ای که مشارکت و حضور نیروی انتظامی در پیشبرد آن ها نقش اساسی داشتند، گفت: این حمایت ها و همکاری های خوبی که مجموعه نیروهای انتظامی در سطح استان با بخش آب داشته اند، برای ما تکیه گاهی ارزشمند بوده و مطمئن هستیم که با وجود فرمانده پرکوشش و بزرگی همچون سردار انصاری، این یاری و حمایت ها مضاعف خواهد شد و ان شاالله با تعاملات نزدیکتر و کارشناسی، در حل مسائل بخش آب، به خوبی عمل کنیم.

وی افزود: یکی از پایه های اصلی در وجود امنیت در همه بخش ها، وجود نیروی خدوم انتظامی است و در بخش آب نیز واقف هستیم و اذعان داریم که نیروی انتظامی یاریی پیشبرنده برای ما بوده و امیدواریم این تعاملات و همکاری ها گسترده تر گردد.

همچنین، سردار مهدی انصاری، فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تبریک روز 13 اسفند که روز ملی آب نامگذاری شده، به اهمیت آب در زندگی انسان ها و در توسعه جوامع اشاره نمود و گفت: این نعمت الهی را باید قدر بدانیم و در حفاظت از آن ها کوشا باشیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، وی افزود: نیروی انتظامی خود را موظف می داند تا از همه امکانات و ظرفیت های خود در یاری به دستگاه ها و سازمان ها برای پیشبرد اهداف شان که یقینا همگی در راستا اهداف نظام اسلامی است، دریغ نکند و آماده هستیم تا زمینه های همکاری با بخش آب را گسترده تر و بیشتر کنیم.

گفتنی است که در انتها این نشست و پس از ارایه پیشنهادات و آنالیز مسائل و چالش ها، لوح سپاسی از سوی فرمانده نیروی انتظامی استان به مدیرعامل شرکت آب منطقه ای به جهت کوشش ها و ایجاد فضای مناسب برای همکاری های دوجانبه با نیروی انتظامی، اهدا شد.

گفتنی است که فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بوبراحمد، با حضور در شرکت آب منطقه ای استان، ضمن برگزاری نشست با مدیرعامل، با اهدای لوح سپاس، از وی تقدیر کرد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 24184

به "نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید