ورود آدم های چهارباغ به کتابفروشی ها برای چهارمین بار

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، کتاب آدم های چهارباغ درواقع ماجراهای عادله دواچی در هتل دنیا است که در روزنامه منتشر می شد و حاوی حدود 44 قسمت داستان های کوتاه و پیوسته ای است که چند شخصیت اصلی دارد.

ورود آدم های چهارباغ به کتابفروشی ها برای چهارمین بار

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی ویلای مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

داستان های کتاب آدم های چهارباغ مجموعه یکسری وقایع است که در هتل دنیا نخستین و قدیمی ترین هتل اصفهان اتفاق می افتد و آدم های چهارباغ در آن نقش دارند. داستان های این کتاب به صورت سریالی طی 45 هفته، در سال های 96- 97 در روزنامه های اعتماد و شرق منتشر شدند.

در پشت جلد این کتاب آمده است:

این کتاب تشکر ناچیز من است از شهری که خیلی دوستش دارم. خوشحالم که صبح ها در اصفهان از خواب بیدار می شوم و اجازه دارم از او بنویسم. آدم های چهارباغ وقتی تمام شد، داستان آدم های چهارباغ دیگری آغاز شد که آن ها را هم می نویسم! یک روز به اصفهان گفتم: تو مرا دوست داری؟ خندید و من سرایدار اصفهان شدم!

علی خدایی در سال 1337 در تهران به دنیا آمد و سال هاست در اصفهان سکونت دارد. او نویسنده مجموعه داستان های از میان شیشه از میان مه، تمام زمستان مرا گرم کن و کتاب آذر است. خدایی در رونمایی از کتاب آدم های چهارباغ درباره هدف خود از نوشتن کتاب گفته بود:

شهردار اصفهان دو سال گذشته سیاست ها و پیشنهادهای بسیاری داشت. ازجمله سه شنبه های بدون خودرو و یا اینکه گردشگری و چهارباغ را محور قرار داد و از همه شهروندانش خواست که آنطور که می توانند، یاری بدهند. من کوشش کردم که با نوشتن این کار را بکنم.

مجموعه داستان آدم های چهارباغ اثر علی خدایی در 132 صفحه تومان توسط نشر چشمه برای نخستین بار در سال 1398 منتشر شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 55972

به "ورود آدم های چهارباغ به کتابفروشی ها برای چهارمین بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود آدم های چهارباغ به کتابفروشی ها برای چهارمین بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید