ویلموتس: بعد از جدایی از ایران 4 پیشنهاد ملی و باشگاهی را رد کردم

به گزارش مجله کامپیوتر، باوجود جدایی مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران این مربی بلژیکی همچنان سوژه فوتبال کشورمان است؛ بخصوص بعد از شکایتی که برای دریافت خسارت از فدراسیون فوتبال ایران بعد از فسخ قراردادش انجام داده است.

ویلموتس: بعد از جدایی از ایران 4 پیشنهاد ملی و باشگاهی را رد کردم

ویلموتس بعد از بازگشت به بلژیک و فسخ قراردادش با ایران در حال حاضر هیچ تیمی ندارد. چند ماه پیش گفته می شد این مربی از باشگاه رویال آنتورپ بلژیک پیشنهادی دارد و سال آینده سرمربی این تیم می گردد؛ همان باشگاهی که علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی را برای فصل بعد به خدمت گرفته است و رسانه های بلژیکی از ویلموتس به عنوان دلیل اصلی این خرید یاد کردند.

مجله فوتبال بلژیک در گزارشی با اشاره به شرایط فعلی ویلموتس نوشت: بعد از آنکه ویلموتس به باشگاه آنتورپ نسبت داده شد، این شایعه اخیراً از بین رفته است چون شرایط لازلو بولونی سرمربی فعلی تیم برای آینده ناتعیین است.

این مجله همچنین گفتگویی با ویلموتس ترتیب داده است که این مربی مدعی شده بعد از جدایی از ایران پیشنهاداتی داشته است.

ویلموتس که با قراردادی سه ساله و سنگین (8 میلیون یورو برای سه سال) سرمربی ایران شده بود، گفت: از اواسط ماه نوامبر و اتمام کارم در ایران، چهار پیشنهاد مختلف برای سرمربیگری دریافت کردم.

این مربی بلژیکی اضافه کرد: دو پیشنهاد مربوط به تیم های ملی و دو پیشنهاد از باشگاه ها بود. من هر چهار پیشنهاد را رد کردم چون احساسی به این پیشنهادات نداشتم.

ویلموتس اعلام نمود: با این حال تلفن من هنوز مرتب زنگ می خورد (همچنان پیشنهاداتی برای کار دارم) اما می توانم به شما اطمینان بدهم که تا ماه ژوئن (کمتر از سه ماه دیگر) اتفاقی نمی افتد.

به گزارش مجله کامپیوتر، مارک ویلموتس در این مصاحبه تعیین نکرده است که آیا علت عدم قبول پیشنهادات جدیدش ارتباطی به شکایت از فدراسیون فوتبال ایران دارد یا خیر.

طبق قانون، در صورتی که یک مربی بعد از فسخ قراردادش برای دریافت کل مبلغ از طرف مقابل (در این بحث فدراسیون فوتبال ایران) شکایت کند، تنها در صورتی می تواند به تمام پولش برسد که به تیم دیگری نرود؛ درست مثل اتفاقی که بعد از جدایی وینفرد شفر از استقلال افتاد.

شفر بعد از فسخ قراردادش با استقلال، سرمربی تیم بنی یاس امارات شد ولی فیفا با شکایت او برای دریافت کل قراردادش از این باشگاه مخالفت کرد و در نهایت استقلال محکوم به پرداخت مبلغی در حدود 550 هزار دلار شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 25493

به "ویلموتس: بعد از جدایی از ایران 4 پیشنهاد ملی و باشگاهی را رد کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: بعد از جدایی از ایران 4 پیشنهاد ملی و باشگاهی را رد کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید