کادرفنی تیم ملی فوتسال منتظر صدور مجوز برای شروع اردو

به گزارش مجله کامپیوتر، ناظم الشریعه قصد داشت از 16 بازیکن جوان از دل لیگ گذشته به این اردو دعوت کند اما با توجه اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش هنوز آیین نامه و دستورالعملی برای شروع تمرینات تیم های ملی تدوین نکرده برگزاری این اردو نیز به تاخیر افتاده است.

کادرفنی تیم ملی فوتسال منتظر صدور مجوز برای شروع اردو

کادرفنی تیم ملی فوتسال منتظر دریافت مجوزهای لازم است تا اولین اردوی این تیم در سال 1399 را شروع کند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران با برنامه ریزی قبلی قرار بود اولین اردوی خود در سال 99 را از روز شنبه 17 خردادماه در کمپ تیم های ملی برگزار کند اما هنوز این اردو قطعی نشده است.

ناظم الشریعه قصد داشت از 16 بازیکن جوان از دل لیگ گذشته به این اردو دعوت کند اما با توجه اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش هنوز آیین نامه و دستورالعملی برای شروع تمرینات تیم های ملی تدوین نکرده برگزاری این اردو نیز به تاخیر افتاده است.

این در حالی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز خبر تازه ای از تعویق بازی های فوتسال قهرمانی آسیا که قرار است نیمه مرداد در ترکمنستان برگزار شود مخابره نکرده و در صورت برگزاری بازی ها در موعد مقرر تیم ملی با آمادگی کمی در این مسابقات حضور پیدا می کند.

ناظم الشریعه طی روزهای گذشته پیگیر این بوده که تیم ملی بتواند با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خود را استارت بزند تا مسئله ای در فرایند آماده سازی این تیم ایجاد نشود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 مرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 33569

به "کادرفنی تیم ملی فوتسال منتظر صدور مجوز برای شروع اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادرفنی تیم ملی فوتسال منتظر صدور مجوز برای شروع اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید