یارانه معیشتی دی ماه چهارشنبه واریز می شود

به گزارش مجله کامپیوتر، سازمان هدفمندی یارانه ها گفت که چهاردهمین مرحله یارانه حمایت معیشتی دولت ساعت 22 روز چهارشنبه (10 دی ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

یارانه معیشتی دی ماه چهارشنبه واریز می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، چهاردهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز چهارشنبه همانند دوره های قبل به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها در این دوره اولین قسط پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانواری که این وام را دریافت کرده اند از این ماه کسر می شود.

به گزارش ایرنا، در ادامه حمایت های معیشتی دولت از اقشار آسیب پذیر جامعه، مقرر شد همه افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده اند و درآمد ثابت نداشتند مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا شوند. همچنین در مجموع 11 میلیون خانوار معادل 29 میلیون و 700 هزار نفر تسهیلات یک میلیون تومانی دریافت کنند.

طبق آخرین آمار بیش از بر 6 میلیون و 993 هزار و 380 سرپرست خانوار در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.

براساس این گزارش، چهاردهمین بسته حمایت معیشتی بنزین که قرار است چهارشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود در واقع حمایت معیشتی است که دولت پس از افزایش قیمت بنزین در 24 آبان ماه سال گذشته تصویب کرد.

در همان دوران، سازمان برنامه و بودجه گفت که درآمد حاصل از محل افزایش بهای بنزین که معادل 29 تا 30 هزار میلیارد تومان است را بین 18 میلیون خانوار (معادل 60 میلیون نفر) تحت عنوان حمایت معیشتی دولت تقسیم می کند.

این ماه نیز همچون دوره های گذشته خانواده یک نفره 55 هزار تومان، خانواده دو نفره 103 هزار تومان، خانواده سه نفره 138 هزار تومان، خانواده چهار نفره 172 هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می کنند.

->

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 48382

به "یارانه معیشتی دی ماه چهارشنبه واریز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه معیشتی دی ماه چهارشنبه واریز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید