12 امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر

به گزارش مجله کامپیوتر، دکتر حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش اضافه نمود: کارت ورود به جلسه آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام­ نور بهمن ماه سال 1396 (نوبت هجدهم) از ساعت 12 سه شنبه 5 دی ماه 96 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نهاده شد.

12 امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر

وی اضافه نمود: داوطلبان تا ساعت 24 روز پنجشنبه 7 دی ماه فرصت دارند پرینت آن را تهیه نمایند.

توکلی گفت: داوطلبان باید همراه با پرینت کارت آزمون و برگه راهنمای آزمون براساس آدرس و زمان مشخص شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیغام نور آدینه 8 دی ماه در 80 شهرستان و 93 حوزه امتحانی برگزار می گردد. آغاز فرآیند برگزاری آزمون 8:30 صبح خواهد بود و داوطلبان باید پیش از ساعت 8 صبح که زمان بسته شدن درب حوزه ها است، در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

توکلی گفت: در این آزمون تعداد 56 هزار و 179 نفر ثبت نام نموده اند که از این تعداد، 28 هزار و 180 داوطلب زن و 27 هزار و 999 داوطلب مرد هستند.

وی اضافه نمود: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیغام نور 31 هزار و 60 نفر در یک هزار و 371 کدرشته است. این آزمون نمره منفی ندارد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ویکی گرام
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 46835

به "12 امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید