استارت قهرمان اسبق کشتی جهان در قدیمی ترین سالن مرکز

به گزارش مجله یک کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، نخستین جلسه تمرین کشتی فرنگی با مربیگری طالب نعمت پور از قهرمانان اسبق جهان با حضور جمعی از قهرمانان و عنوانداران کشتی کشورمان در سالن توفیق جهان بخت برگزار شد.

استارت قهرمان اسبق کشتی جهان در قدیمی ترین سالن مرکز

در این جلسه از تمرین که ملی پوشان و عنوان داران کنونی و اسبق کشتی فرنگی همچون مهدی محمدی، محمد قضائی، محمدعلی گرایی، حسین نوری، مهدی فلاح، رضا خدری، میلاد خسرودی، مهدی زودآشنا، شیرزاد بهشتی طلا و آرشام بهرامی زاده حضور داشتند.

این تمرینات در حالی به میزبانی سالن بازسازی شده توفیق جهانبخت برگزار شد که کشتی گیران تمرینات متنوعی از جمله تمرین کشتی، برنامه های تکنیکی و تاکتیکی را انجام دادند.

به همین خاطر طالب نعمت پور در مورد برپایی این تمرینات گفت: خوشبختانه نخستین روز از تمرینات با استقبال خوبی همراه بود. به طوری که هم برخی از نفرات حاضر در تیم ملی و هم جوانان مستعد در این تمرینات شرکت کردند. ما نیز سعی کردیم برنامه های فنی و همچنین تمرینات کشتی را در دستور کار داشته باشیم.

قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان در مورد امکانات خانه کشتی توفیق جهانبخت نیز به سایت فدراسیون کشتی گفت: این سالن به عنوان قدیمی ترین سالن مرکز، پایگاه قهرمانی و محل تمرینات کشتی گیران ملی پوش بود که خوشبختانه پس از چند سال و بعد از بازسازی کامل از طریق فدراسیون، مدتی است شاهد آغاز مجدد تمرینات کشتی در این سالن هستیم. البته برخی کاستی ها وجود دارد که به مرور زمان برطرف خواهد شد. به نظر من مجموعه خوبی در مرکز مرکز مهیا شده که حیف است از امکانات آن استفاده نشود.

نعمت پور در خاتمه به غیبت فرشاد علیزاده دیگر قهرمان کشتی فرنگی به عنوان مربی در این تمرینات اشاره کرد و افزود: علیزاده به دلیل مسائل شخصی در نخستین تمرین ما حضور نداشت، اما به هر حال این تمرینات سه روز در هفته با حضور برخی از چهره های عنواندار و همچنین علاقمندان کشتی زیر نظر فدراسیون برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 72519

به "استارت قهرمان اسبق کشتی جهان در قدیمی ترین سالن مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت قهرمان اسبق کشتی جهان در قدیمی ترین سالن مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید