فرهنگ و هنر

تصویربرداری تله فیلم عزیز خاکستری من به سرانجام رسید

تصویربرداری فیلم تلویزیونی عزیز خاکستری من به کارگردانی هژار نورانی به انتها رسید.

30 دی 1398

میدان تاریخی خان در یزد برای مسافران نوروزی آماده می گردد

مدیر پایگاه پژوهشی شهر تاریخی یزد گفت: میدان تاریخی خان یزد سامان دهی، بازپیرایی و برای مسافران نوروزی آماده می گردد.

28 دی 1398

آزمایش حیرت انگیز محصولات نانو در برنامه تلویزیونی

برنامه مدیر مسئول سری به محصولات تولیدی با فناوری نانو زده است.

24 دی 1398

ده نمکی: آنتن را می توان با مضامین انقلابی پر کرد

ساخت بعضی مضامین شاید در سینما با برگشت سرمایه امکان پذیر نباشد، اما در تلویزیون با تبلیغات می توان زمینه بازگشت هزینه آنرا فراهم کرد.

23 دی 1398

لزوم حمایت از سرمایه ها در تیم ملی فوتبال، سرمربی آینده فراموش نشود

این روزها و در حالی که ویلموتس به فسخ قرارداد نزدیک تر شده، باید قضاوت منصفانه ای درباره مسائل داشت و البته سرمایه ها را هم فراموش نکرد.

22 دی 1398

تصاویر، معاونت اقتصای وزارت خارجه بخش تازه ای را با این صنایع زیبا افتتاح کرد

معاون سیاسی وزارت امورخارجه با اشاره به تشکیل اداره ای در معاونت مالی برای فروش صنایع دستی ایران در خارج از کشور گفت: وزارت امور خارجه صندلی ویژه ای برای صنایع دستی قائل است.

21 دی 1398

6 اثر از سمنان نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی دریافت کردند

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان گفت: شش اثر هنرمندان صنایع دستی سمنان پیروز به دریافت نشان ملی مرغوبیت شد.

16 دی 1398

جهان خالق فانتزی های تاریک کجاست ؛ نگران شلیک ها نباشید ، رمان هایی از نیل گیمن که سینمایی شدند

نیل گیمن، نویسنده داستان های فانتزی 59 ساله شد. به این بهانه، نگاهی انداخته ایم به رمان هایی که از او به فارسی ترجمه شده و تعدادی از فیلم هایی که بر اساس آثار گیمن ساخته شده است.

13 دی 1398

جشنواره تولیدات مراکز استان های صداوسیما بین المللی می گردد

معاون امور استان ها در نشست شورای عالی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها بیان کرد: بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها بین المللی می گردد.

10 دی 1398

نگرانیِ بی بی سی از روند تغییر کتاب های درسی در ایران!

بی بی سی از تغییرات در متون کتب درسی و تطبیق آن با آموزه های انقلابی در آینده ابراز نگرانی نموده است!

9 دی 1398

جشنواره ملی ایل سنگسری در مهدی شهر افتتاح شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: ثبت سیاه چادرهای عشایری و کوچ ایل سنگسری از دستاوردهای جشنواره ملی ایل سنگسری است.

7 دی 1398

فیلم خون شد به جشنواره فجر می رسد؟

خانه ای قدیمی چسبیده به یک حسینیه معروف در کوچه ای قدیمی با جوی آبی خشک در میانه. روز های میانی فیلم برداری است که مسعود کیمیایی در شبی پاییزی صحنه نخست را می گیرد. مردی از راه آمده است تا چراغ خانه ای را روشن کند که سالیانی است خاموش مانده.

2 دی 1398

اهدای جایزه بهترین هنرمند دهه به خواننده مشهور زن

تیلور سوئیفت، خواننده مشهور آمریکایی به پاس دستاوردهای ارزنده اش جایزه مهم بهترین هنرمند دهه را در مراسم جوایز موسیقی آمریکا دریافت خواهد کرد.

1 دی 1398

پیدایش محوطه تاریخی هزاره سوم پیش از میلاد در میناب

خبرنگاران/هرمزگانرئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میناب، گفت: محوطه تاریخی سه هزار ساله در اثر اکتشافات معدن شن و ماسه در بخش مرکزی میناب کشف شده است.

28 آذر 1398

گلایه های پیر نیاکان از عدم حمایت دولت

خبرگزاری ایسنا: داریوش پیرنیاکان ضمن آن که میزان حضور هنرجویان خارجی در ایران برای تحصیل موسیقی را کم دانست، گفت: از طرف دولت، هیچ گونه پشتیبانی برای ارائه موسیقی در خارج از کشور نشده و موسیقی ایران در جهان آن چنان مخاطب ای ندارد.

26 آذر 1398

پنجمین حضور بین المللی مثل یک پروانه روی قلب

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، انیمیشن 13 دقیقه ای مثل یک پروانه روی قلب به کارگردانی مریم خلیل زاده از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان قرار است در بخش خانواده این جشنواره بین المللی در...

21 آذر 1398

سیستم فراخوان هوشمند خودروهای تسلا بیش از 1 میلیون بار استفاده شد

شرکت تسلا بیان کرد کاربرانش به شدت از سیستم فراخون هوشمند خودروهای این شرکت به شدت از سوی کاربران مورد استقبال واقع شده اند و تا یک میلیون بار نیز استفاده شده اند.

19 آذر 1398

بازدید روزانه دو هزار و 500 گردشگر داخلی و خارجی از نوش آباد

مجید نوری در گفت و گو با خبرنگاران گفت: بازدید این میزان گردشگر موجب افزایش 20 درصدی بازدید گردشگران از این اثر منحصر به فرد دستکن در کشور نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل شده است.

17 آذر 1398

اینجا فیلم کوتاه را جدی می گیرند، شما هم روزی مشهور می شوید

خبرنگاران-گروه هنر-اشکان مزیدی: همانطور که در قسمت قبل گفته شد جشنواره فیلم کوتاه کلرمون- فران از پس نگرانی گروه کوچکی از عاشقان سینما در دانشگاه این شهر به جهان آمد. آنها که در پی توسعه تجاری سالن های سینما و گرایش آنان به پخش فیلم های بلند از سرنوشت آینده...

17 آذر 1398

مایکل کانلی با جدیدترین کتابش باز هم پرفروش شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو.اس.ای.تودی، جدیدترین کتاب مایکل کانلی در ردیف نخست فهرست پرفروش های این روزنامه شناخته شده آمریکایی نهاده شد.

16 آذر 1398
تعداد: (88)