کسب و کار

شبکه فن بازار ملی ایران احتیاج های فناورانه تهران را تامین می نماید

شبکه فن بازار ملی ایران به یاری بروکرها، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها احتیاج های فناورانه تهران را تامین می نماید.

30 دی 1398

نیروگاه ها و قطار ها با افزودنی های نانوسیال ایرانی خنک می شوند

یک شرکت ایرانی افزودنی خنک کننده آب رادیاتور (کولانت DZ) فراوری می نماید که موجب بهبود عملکرد سامانه های نیروگاهی و قطار ها شده است.

30 دی 1398

درنامه به روحانی مطرح شد؛ نقشه راه انبوه سازان برای خروج بازار مسکن از رکود

خبرنگاران: یک تشکل کشوری در حوزه ساخت مسکن در نامه ای به رئیس جمهور ضمن هشدار درباره طولانی تر شدن رکود کم سابقه، تک نسخه گشایش قفل بازار مسکن را به دولت ارائه کرد.

30 دی 1398

با قابل اعتمادترین شاسی بلند های 2019 آشنا شوید

خبرنگاران: در سال 2019 بازار شاسی بلند های گوناگون بسیار پربار بوده است. اما با وجود فروش خوب و فراوان اتومبیل های یادشده، تمام آن ها به یک اندازه قابل اعتماد نبوده و عمرِ یکسانی ندارند؛ بنابراین با توجه به هزینه فراوان نگهداری، بیمه و... شاسی بلند ها نسبت...

27 دی 1398

تصاویر جدید هیوندای آزرا 2020 منتشر شد

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: اخیرا تصاویر جدیدی از هیوندای آزرا 2020 فیس لیفت منتشر شد که از تغییرات ظاهری این سدان جذاب کره ای حکایت دارد. در ادامه تغییرات مدل جدید هیوندای آزرا را آنالیز می کنیم.

27 دی 1398

ده نمکی: آنتن را می توان با مضامین انقلابی پر کرد

ساخت بعضی مضامین شاید در سینما با برگشت سرمایه امکان پذیر نباشد، اما در تلویزیون با تبلیغات می توان زمینه بازگشت هزینه آنرا فراهم کرد.

23 دی 1398

نامه سرگشاده محمد مایلی کهن برای رئیس جمهور

به گزارش خبرنگاران، در نامه محمد مایلی کهن آمده است:

23 دی 1398

تصاویر، معاونت اقتصای وزارت خارجه بخش تازه ای را با این صنایع زیبا افتتاح کرد

معاون سیاسی وزارت امورخارجه با اشاره به تشکیل اداره ای در معاونت مالی برای فروش صنایع دستی ایران در خارج از کشور گفت: وزارت امور خارجه صندلی ویژه ای برای صنایع دستی قائل است.

21 دی 1398

6 اثر از سمنان نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی دریافت کردند

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان گفت: شش اثر هنرمندان صنایع دستی سمنان پیروز به دریافت نشان ملی مرغوبیت شد.

16 دی 1398

آخرین قیمت خودروهای داخلی امروز 1398، 08، 22 ، پرشیا 100 میلیون شد

خبرنگاران: قیمت خودرو امروز در بازار با نوسانی ادامه دار روبرو بود، نوسانی که از حدود یک ماه قبل زمینه را برای رشد قیمت ها فراهم کرده است.

15 دی 1398

رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رویداد همتاگزینی فناوری (match making) به همت سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری کرمانشاه و با حضور سرمایه گذاران ملی برگزار شد.

7 دی 1398

طرح شهید احمدی روشن برای حل مسائل کشور اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بنیاد ملی نخبگان، حسن سالاریه معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان با اشاره به لزوم جهت دهی فعالیت های علمی و تحقیقاتی کشور به سمت مسائل و مسائل واقعی جامعۀ بومی، گفت: در این طرح اساتید خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با...

5 دی 1398

وظیفه اول قوه قضاییه انتخاب قاضی واجد شرایط است

جعفری با بیان اینکه قضاوت سِمت است نه شغل، گفت: اولین وظیفه قوه قضاییه شناسایی قضات واجد شرایط است.

4 دی 1398

عبدالمهدی: دولت در انجام اصلاحات در عراق جدی است

نخست وزیر عراق روز یکشنبه در دیدار با هیاتی از مجلس نمایندگان آمریکا در بغداد بر جدی بودن دولتش برای انجام اصلاحات در عراق تاکید کرد.

3 دی 1398

قیمت آزمون 3 برابر شد!

باشگاه زنیت سن پترزبورگ قیمت فروش ستاره ایرانی خود را تعیین کرد که نسبت به فصل گذشته 3 برابر شده است.

30 آذر 1398

جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار

گزارش امروز هشتم آبان ماه قیمت خودرو حکایت از افزایش قیمت تعدادی از محصولات سایپا در بازار دارد.

28 آذر 1398

گلایه های پیر نیاکان از عدم حمایت دولت

خبرگزاری ایسنا: داریوش پیرنیاکان ضمن آن که میزان حضور هنرجویان خارجی در ایران برای تحصیل موسیقی را کم دانست، گفت: از طرف دولت، هیچ گونه پشتیبانی برای ارائه موسیقی در خارج از کشور نشده و موسیقی ایران در جهان آن چنان مخاطب ای ندارد.

26 آذر 1398

همکاری مخفیانه پورشه و بویینگ برای ساخت یک خودرو پرنده

به نظر می رسد تب ساخت خودروهای پرنده، به تدریج جایگزین مبحث توسعه خودروهای الکتریکی می گردد و هرکدام از تولیدکنندگان پیشرو در سطح دنیا، سعی دارند با ایجاد همکاری های دوجانبه میان خود و یکی از بزرگان صنعت هوافضا، توانایی های خود را در این حوزه به رخ دیگران...

20 آذر 1398

مایکل کانلی با جدیدترین کتابش باز هم پرفروش شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو.اس.ای.تودی، جدیدترین کتاب مایکل کانلی در ردیف نخست فهرست پرفروش های این روزنامه شناخته شده آمریکایی نهاده شد.

16 آذر 1398

طرح تأمین مسکن کارگران نهایی می گردد

نماینده کارگران در شورای عالی کارگفت: ویرایش نهایی طرح تأمین مسکن کارگران در هفته گذشته صورت گرفته است و فکر می کنم در هفته آینده برای امضا اقدام خواهد شد.

10 آذر 1398
تعداد: (86)