اطلاعیه توانیر برای جلوگیری از قطعی برق

به گزارش مجله کامپیوتر، شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای گفت: از همه هموطنان گرانقدر تقاضا داریم برای ایجاد آرامش فرزندانمان در این شرایط نسبت به کاهش مصرف خود اقدام تا از قطع برق جلوگیری گردد.

اطلاعیه توانیر برای جلوگیری از قطعی برق

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، شرکت توانیر امروز در پی افزایش و توسعه گرمای هوا در نقاط مختلف کشور و به تبع آن افزایش مصرف برق اطلاعیه ای هشدارآمیز صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: سامانه هوای گرم، بیشتر نقاط کشور را فراگرفته و مصرف برق شدیدا افزایش یافته است. همزمانی این موضوع با برگزاری کنکور سراسری، همراهی و صرفه جویی مشترکان گرامی در سراسر کشور را می طلبد.

در حال حاضر بیش از 3 هزار اکیپ عملیاتی آماده خدمت رسانی به مراکز برگزاری آزمون هستند و از همه هموطنان گرانقدر تقاضا داریم برای ایجاد آرامش فرزندانمان در این شرایط نسبت به کاهش مصرف خود اقدام تا از قطع برق جلوگیری گردد.

در بخش پایانی این اطلاعیه در خصوص راه حل های ساده کاهش مصرف برق اعلام شده که کاهش مصرف بار های سرمایشی از جمله تنظیم کولر های گازی روی 25 درجه، استفاده از دور کند کولر های آبی، کاهش روشنایی غیر ضروری و عدم استفاده از وسایل پرمصرف برقی در ساعات 12 تا 18 از راه حل های ساده کاهش مصرف برق هستند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 59839

به "اطلاعیه توانیر برای جلوگیری از قطعی برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه توانیر برای جلوگیری از قطعی برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید