افزایش بودجه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2019

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، تحقیقاتی که در این زمینه توسط موسسه مذکور اجرا شده نشان می دهد شرکت های مختلف تجاری و نهادهای دولتی در سراسر دنیا در سال 2019 آمادگی بیشتری برای صرف بودجه در حوزه فناوری اطلاعات دارند.

افزایش بودجه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2019

بر همین اساس، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند سازمان تحت مدیریت آنها قصد دارد بودجه بیشتری را در زمینه فناوری های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات هزینه کند. در این میان، امنیت کماکان و مانند سال های گذشته محبوب ترین حوزه است و 63 درصد پاسخ دهندگان اولویت اول را به آن داده اند.

بعد از امنیت، استفاده از خدمات کلود در رتبه دوم اهمیت قرار گرفته است و 48 درصد پاسخ دهندگان به آن اشاره نموده اند. رتبه سوم نیز با 44 درصد به آموزش داخلی کارکنان برای افزایش مهارت های آنها درحوزه فناوری اطلاعات اختصاص یافته است.

کارشناسان تک پرو ریسرچ معتقدند از جمله علل اصلی افزایش اقبال به صرف بودجه در حوزه فناوری اطلاعات می توان به تحول اساسی کسب و کارها به علت همه گیرشدن فناوری های مبتنی بر آی تی و افزایش درآمد اشاره نمود.

صاحبان مشاغل همچنین امیدوارند توجه به آی تی موجب گردد تا آنها با سرعت بیشتری شاهد بازگشت سود حاصل از سرمایه گذاری های خود باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 28 آبان 1397 شناسه مطلب: 596

به "افزایش بودجه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش بودجه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2019"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید