اپل واچ ایکس با طراحی نو و سیستم اتصال بند مغناطیسی معرفی می گردد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، مارک گرمن، خبرنگار بلومبرگ، مدعی شده که اپل درحال آماده سازی یک طراحی تازه قابل توجه برای اپل واچ است که از آن به عنوان Apple Watch X یاد می گردد. اپل واچ ایکس قرار است سال 2024 یا 2025 و هم زمان با دهمین سالگرد این محصولات عرضه گردد.

اپل واچ ایکس با طراحی نو و سیستم اتصال بند مغناطیسی معرفی می گردد

درحال حاضر انتظار می رود اپل در پاییز سال جاری اپل واچ سری 9 را روانه بازار کند؛ اما تا به امروز شایعاتی در خصوص مدل بعدی آن نیز منتشر شده است. حالا طبق گزارش بلومبرگ، ظاهراً سازنده آیفون برنامه های بزرگی برای اپل واچ X دارد. به گفته گرمن، اپل در کوشش است تا اپل واچ ایکس از تمام ساعت های دیگر نازک تر باشد و احتمالاً از یک سیستم اتصال مغناطیسی نو برای اتصال و تعویض بند خود بهره خواهد برد.

احتمال وجود باتری بزرگ تر در اپل واچ ایکس

خبرنگار بلومبرگ در ادامه شرح می دهد که استفاده از سیستم مغناطیسی نو به جای سیستم قبلی، کوششی برای کاهش فضاست و این امر می تواند به طور بالقوه فضای بیشتری برای باتری دستگاه ارائه کند. او می گوید:

افرادی که در توسعه اپل واچ های نو دخیل هستند، می گویند که سیستم قبلی فضای قابل توجهی را اشغال می نماید که می توان آن را به یک باتری بزرگ تر یا قطعات دیگری اختصاص داد.

بااین وجود، گرمن دقیقاً مطمئن نیست که سیستم اتصال مغناطیسی نو برای اپل واچ ایکس در نظر گرفته شده است یا خیر. بااین حال، ظاهراً اپل درحال آنالیز رویکرد های نوی برای آینده اپل واچ است.

درحالی که اپل هر سال یک ساعت نو را به بازار عرضه می نماید و میخواهد این کار را در آینده نیز انجام دهد، گرمن می گوید که در داخل این شرکت بحث هایی در خصوص کاهش سرعت عرضه ساعت های هوشمند نو شنیده می گردد. از سوی دیگر، اپل هر سال ویژگی های نو کمتری را برای اپل واچ ارائه می نماید که این امر می تواند تا حدودی گفته های گرمن را تأیید کند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1402 بروزرسانی: 24 مرداد 1402 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 90211

به "اپل واچ ایکس با طراحی نو و سیستم اتصال بند مغناطیسی معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل واچ ایکس با طراحی نو و سیستم اتصال بند مغناطیسی معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید