بریتیش کلمبیا از 354 متقاضی دعوت کرد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، استان بریتیش کلمبیای کانادا در تاریخ 27 اکتوبر 2020 از طریق برنامه مهاجرت استانی خود برای 354 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست.

بریتیش کلمبیا از 354 متقاضی دعوت کرد

بزرگترین پذیرش برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا طی سال جاری پذیرش 29 سپتامبر بود که طی آن برای 450 متقاضی دعوتنامه صادر شد. حداقل امتیاز متقاضیان پذیرش 27 اکتوبر بریتیش کلمبیا در یک از دسته ها به شرح زیر بوده است:

SI - Skilled Worker: 93

SI - International Graduate: 94

SI - Entry Level and Semi-Skilled: 75

EEBC - Skilled Worker: 92

EEBC - International Graduate: 93

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. بیشتر استان های کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی استفاده می کنند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 69430

به "بریتیش کلمبیا از 354 متقاضی دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریتیش کلمبیا از 354 متقاضی دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید