تبریز، استراماچونی: کالدرون دوست دارد در خصوص همه چیز به جز پرسپولیس صحبت کند، خیلی سخت است که بدون امتیاز از تبریز به تهران برگردیم

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم فوتبال استقلال به اظهارات اخیر گابریل کالدرون، همتای آرژانتینی اش در تیم پرسپولیس واکنش نشان داد.

تبریز، استراماچونی: کالدرون دوست دارد در خصوص همه چیز به جز پرسپولیس صحبت کند، خیلی سخت است که بدون امتیاز از تبریز به تهران برگردیم

به گزارش خبرنگاران از تبریز، آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز درباره اینکه در هفته اول مقابل ماشین سازی نه تماشاگران و نه هیئت فوتبال آذربایجان شرقی دخالتی در مسئله ای که برای مترجم تیم به وجود آمده بود نداشتند، ولی او به حالت اعتراض جایگاه را پرت کرد، گفت: آیا من رفتار بدی نسبت به خبرنگاران داشتم یا حرف بدی زدم که شما چنین برداشتی کردید؟ من هیچ وقت مسئله ای با خبرنگاران نداشتم و نمی خواستم که به کسی توهینی گردد، ولی من هم توقع دارم که به من احترام گذاشته گردد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش برای پیروزی به تبریز آمده است؟، توضیح داد: اولاً اینکه تراکتور یکی از بهترین تیم های لیگ است و یکی از بهترین مربیان را در اختیار دارد و همان طور که تا الان متوجه شدم این باشگاه یکی از پولدارترین باشگاه های ایران است. فکر می کنم اگر آنها فردا با بازیکنان اصلی خود بازی نمایند، بازیکنان آنها در مجموع بیش از 200 بازی ملی دارند. ما در هر حال برای حریف خودمان احترام قائل هستیم، اما ما استقلال هستیم و هیچ وقت برای تساوی به میدان نمی رویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره این موضوع که چه تدابیری اندیشیده است که تیمش روند خوبی پیش گرفته، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم که وقتی یک مربی جدید به کشور یا یک لیگ جدید می آید، کار آسانی ندارد. اینجا خیلی چیزها با آن چیزی که من در سابقه کاری ام داشته ام، متفاوت است. من خودم هم هر روز سعی می کنم که بهتر و بهتر شوم و خودم را برای هفته های آینده لیگ آماده کنم. در خصوص تیم هم باید بگویم که در اوایل فصل یکسری مشکل در ساختن تیم داشتیم، برای همین نتوانستم فلسفه خودم را در همان ابتدای لیگ دنبال کنم، ولی در ادامه ممکن است این اتفاق بیفتد و در واقع ما به زمان احتیاج داریم تا خودمان را با شرایط لیگ و بازیکنان وفق دهیم و این پروسه تمام نشده است و باید کارمان را ادامه دهیم و پیشرفت کنیم.

استراماچونی ادامه داد: این پیشرفت ما در بازی های مان را نشان می دهد، مثل بازی فردا که پیش رو داریم، چون برای من و تیمم بازی فردا یک تست خیلی مهم است که باید بتوانیم توانایی های خودمان را نشان دهیم. می دانم خیلی سخت است که بدون امتیاز از تبریز به تهران برگردیم. متأسفانه در اطراف ما مسائل زیادی وجود دارد، ولی من نمی خواهم الان در خصوص آنها صحبت کنم، چون می خواهم تمام تمرکز بازیکنانم روی این بازی باشد و این چیزی است که من به خاطر استقلال و طرفداران مان می خواهم شرایط بهتر گردد. الان وقت صحبت درباره مسائل مان نیست، چون نمی خواهم بهانه ای برای تیم و بازیکنانم در بازی فردا باشد. به خاطر اینکه فردا یک جنگ ورزشی است و ما باید تمام کوشش مان را در این بازی انجام دهیم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش توضیح داد: ما قطعاً برای این بازی به بهترین شرایط مان نرسیده ایم. دو بازیکنی که خیلی برای سیستم ما مهم بودند در هفته پیش از دست دادیم. داریوش شجاعیان و روزبه چشمی که یکی از آنها رهبر خط دفاعی بود و دیگری هافبک بازیساز ما. از لحاظ تعداد بازیکن نه، اما از نظر نوع بازی گزینه های زیادی برای جایگزینی این بازیکنان نداریم. ما در بازی فردا با ایده خاص خود حاضر خواهیم شد و مطمئنم که فردا هر بازیکنی که لباس استقلال را بر تن کند تمام توان خود را برای پیروزی تیمش به کار خواهد بست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که با جو استادیوم یادگار امام (ره) آشنایی دارد، اظهار کرد: در خصوص طرفداران تبریزی و جو استادیوم هم شنیده ام که استادیوم تراکتور یکی از پرشورترین استادیوم های ایران است، ولی به نظر من وقتی تیم سطح بالایی مثل استقلال در این استادیوم حاضر می گردد باید بتواند که از طرفداران تراکتور انرژی بیشتری بگیرد. ما باشگاه بزرگی هستیم و برای همین به جای اینکه از تماشاگران بترسیم باید از آنها انرژی بگیریم و با انگیزه بیشتری بازی کنیم. اگر ما فردا بترسیم نشان می دهد که هنوز تیم سطح بالایی نیستیم. این مسئله فوتبالی نیست و خطای ذهنی است.

استراماچونی در واکنش به این موضوع که تیم جوانی در اختیار دارد، گفت: من به خاطر سابقه و تاریخچه استقلال اینجا هستم. من پیشنهاد باشگاه را به خاطر اسم استقلال قبول کردم. اگرچه ممکن است الان مسائلی داشته باشیم، اما باید به جایگاهی که در شأن نام استقلال و طرفداران این تیم است، برسیم. اگر در این سطح نباشیم فردا یک تست خوب است که چقدر با استقلال واقعی و بزرگ فاصله داریم، چون این هدف من است و باید هدف تمام بازیکنانم هم همین باشد. این مهم است که بدانیم چه کسی در سطح استقلال بوده و شایسته حضور در این تیم است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نقاط ضعف و قوت تراکتور را می شناسید؟، یادآور شد: همان طور که گفتم تراکتور تیم خیلی باتجربه ای است و تفاوت ما با آنها در بازی فردا نداشتن تجربه کافی است. بازیکنان تراکتور باتجربه هستند که تجربه جام جهانی و سابقه ملی زیادی دارند و در مقایسه با ما این چیزی است که آنها در این زمینه شرایط بهتری دارند. از طرف دیگری ما یک بازی رو در رو را با آنها انجام می دهیم و احترام زیادی برای سرمربی آنها قائل هستم و امیدوارم که بازی خوبی باشد. قطعاً این بازی، بازی مهمی است و امیدوارم که هر تیمی که شایسته است امتیاز لازم را کسب کند.

استراماچونی در واکنش به صحبت های گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به نتایج استقلال گفت: اگر راستش را بخواهید نمی دانم که کالدرون چرا در خصوص استقلال چنین صحبت هایی را مطرح نموده است. این بار چیزی گفته است که فکر می کنم یک مقدار از مرزها خارج شده. ممکن است خط نگه دار در بازی قبلی کمی اشتباه نموده باشد، ولی او شاید اشتباهات داوران به نفع پرسپولیس را فراموش نموده است. چیزی که من دوست نداشتم این بود که او گفته است چیزهای پشت پرده وجود دارد! اگر چیزی هست بیاید و شفاف بگوید. این نظرات برای فوتبال ایران خیلی بد است، نه فقط برای استقلال، چون این نظرات می گوید که فوتبال ایران ناسالم است و این برای سپاهان، تراکتور و دیگر تیم ها هم بد است. کالدرون دوست دارد در خصوص همه چیز به جز پرسپولیس صحبت کند و بهتر است که شفاف صحبت کند. استقلال اهمیتی به حرف های او نمی دهد، اما این حرف ها برای فوتبال ایران خوب نیست و من هم قسمتی از فوتبال ایران هستم. من با باشگاه موافق هستم که این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که طرفداران استقلال چه زمانی می توانند تیم مدنظر او را ببینند، توضیح داد: ما سخت کار می کنیم، برای ما مهم است که در هر بازی کوشش مان را انجام دهیم. متأسفانه چند سال است که نتوانستیم در لیگ پیروز باشیم و این موضوع نشان می دهد که باید همه کار بیشتر و عملکرد بهتری داشته باشند. برای رسیدن به یک پیروزیت شما به زمان احتیاج دارید و اگر در یک هدف و جهت تعیین کوشش کنیم نتایج تعیین خواهد شد و اگر از هدف مان دور شویم تغییری نخواهیم دید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16829

به "تبریز، استراماچونی: کالدرون دوست دارد در خصوص همه چیز به جز پرسپولیس صحبت کند، خیلی سخت است که بدون امتیاز از تبریز به تهران برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، استراماچونی: کالدرون دوست دارد در خصوص همه چیز به جز پرسپولیس صحبت کند، خیلی سخت است که بدون امتیاز از تبریز به تهران برگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید