تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: خبر مربوط به تعطیلی پمپ بنزین ها در مازندران شایعه است.

تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: به دنبال آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان، اخباری مبنی بر تعطیلی جایگاه های پمپ بنزین در مازندران در فضای مجازی انتشار یافته بود که این موضوع کذب و شایعه است

او اضافه نمود: بر اساس اعلام مقامات ارشد استان همه جایگاه های پمپ بنزین به صورت 24 ساعته فعال بوده و آماده ارائه خدمت به مراجعان هستند.

رجب پور با بیان اینکه ضدعفونی محوطه عمومی، محل کارت خوان ها و نازل های سوخت گیری همه روزه انجام می شود، گفت: همه کارکنان جایگاه های سوخت از دستکش و ماسک استفاده می کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اضافه نمود: برای سوخت گیری مردم هم در همه جایگاه ها دستکش، نایلون و سطل زباله وجود دارد.

او گفت: 127 جایگاه عرضه بنزین و 86 جایگاه فعال سی ان جی فریدونکنار تا گلوگاه برای خدمت رسانی به مردم فعال است.

رجب پور اضافه نمود: برای کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جلسات متعددی با مسئولان جایگاه ها گذاشته شد و ما وظیفه خود می دانیم که با دولت همکاری کنیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: از مردم می خواهیم هنگام سوخت گیری از دستکش استفاده کنند و پس از استفاده آن را در سطل زباله قرار دهند.

او اضافه نمود: همکاران کشیک شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با شماره تماس 33270138 و با پیش شماره 011 از ساعت 8 صبح تا 22 آماده پاسخگویی برای رسیدگی به مسائل مردم هستند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 26663

به "تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید