تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده، در پرونده النصر سرافراز هستیم

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد شکایت اجرا شده از سوی باشگاه النصر عربستان و اقدام های اجرا شده در باشگاه پرسپولیس، گفت: تمامی اقدامات باشگاه پرسپولیس، در جذب بازیکنان جدید، کاملاً قانونی بوده و مدارک و مستندات ما در این زمینه کامل است و کوچک ترین تردیدی در عملکرد خودمان نداریم. تصمیم های باشگاه، همواره بر مبنای قانون و مقررات ابلاغی فیفا، کنفدراسیون و فدراسیون فوتبال ایران بوده است. حتی زمانی که تیم پرسپولیس با تمام بازیکنان خود در قطر حاضر شده بود، هنوز پنجره جابجایی باز بود.

تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده، در پرونده النصر سرافراز هستیم

وی ادامه داد: همچنین در رأی فیفا، زمان ابلاغ آن به صراحت و وضوح تمام وجود دارد و شرایط، تشریح شده است. باشگاه در فرصت قانونی، اقدامات خود را انجام داد، ما حتی پس از اعتراض بی اساس باشگاه النصر عربستان مدارک و مستندات خود را به نایب رئیس محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا، جناب آقای تاج، ارائه دادیم که از نظر ایشان تمامی اقدامات باشگاه کاملاً در محدوده قوانین و مقررات بوده است.

رئیس هیات مدیره وسرپرست باشگاه پرسپولیس، اضافه نمود: متأسفانه اظهار نظر منصفانه و دقیق آقای تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج از کشور خوش نیامده و با واکنش های تند و توهین آمیز با آن برخورد کردند که در خصوص افراد داخل کشور، واقعاً تأسف بار است و حتماً باید پیگیری قضائی گردد. ما معتقدیم این پرونده باید با رفتار توأم با احترام و ادب دنبال گردد، زیرا صد درصد محق هستیم و انتظار صدور رأی بی طرفانه و مبتنی بر قانون و مقررات، به نفع پرسپولیس را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم.

وی اظهار داشت: مجدد تاکید می کنم حفظ حرمت ها و توجه به اصول و مقررات ورزشی و پیگیری مجدانه بر مبنای حقایق، باید مدنظر باشد و پرسپولیس بی شک سرافراز از این پرونده، خارج می گردد. پرسپولیس، پرطرفدارترین تیم قاره کهن با میلیون ها عاشق در ایران و سراسر جهانست که حضورشان در هر میدانی شورآفرین و هیجان بخش است. نامی است که هیچ کس نمی تواند نادیده اش بگیرد. میلیون ها طرفدار در سراسر جهان، چشم به رأی عادلانه و منصفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، مبنی بر حقانیت پرسپولیس دارند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

datapad.ir: دیتاپد، با مجله فناوری و تخصصی رایانه از همه چیز سر در بیاورید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41879

به "تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده، در پرونده النصر سرافراز هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده، در پرونده النصر سرافراز هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید