خبرنگاران چهارشرور متواری در البرز دستگیر شدند

به گزارش مجله کامپیوتر، کرج - خبرنگاران - رییس پلیس امنیت عمومی البرز گفت: چهار شرور سابقه دار که به دلیل اختلاف شخصی، فردی را با سلاح سرد به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس متواری شده بودند، درشهرستان کرج دستگیر شدند.

خبرنگاران چهارشرور متواری در البرز دستگیر شدند

سرهنگ نور محمد فتحی زاده روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره درگیری خونین در میدان امیر کبیر کرج، شناسایی و دستگیری ضاربان در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز نهاده شد.

وی با بیان این که متهمان در محل حادثه هیچ گونه ردی از خود برجای نگذاشته بودند، اضافه کرد: با کوشش های شبانه روزی و انجام تحقیقات گسترده پلیسی محرز شد که 2 نفر از بستگان مصدوم با اجیر کردن و پرداخت مبلغ هنگفت به 2 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار، قصد به قتل رساندن نامبرده را داشتند.

متهمان پس از اطلاع از زنده ماندن فرد موردنظرشان و انتقال وی به بیمارستان ، مجددا به بیمارستان مراجعه نموده و قصد سوء قصد به جان وی و به قتل رساندنش را داشتندکه با هوشیاری ماموران شناسایی و قبل از وقوع هر گونه جنایتی در یک اقدام غافلگیرانه چهار متهم دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

فتحی زاده اعلام کرد: پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و عاملان ناامنی و شرارت مصمم است و با افرادی که امنیت جامعه را مختل نمایند به شدت برخورد خواهد نمود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 29395

به "خبرنگاران چهارشرور متواری در البرز دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چهارشرور متواری در البرز دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید