دارایی 380 هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت

به گزارش مجله یک کامپیوتر، تهران (پانا)- سخنگوی آزادسازی سهام عدالت، میزان دارایی مجموعه شرکتهای سهام عدالت را 380 هزار میلیارد تومان ذکر کرد و گفت، متقاضیان تا شنبه 28 فروردین برای ثبت نام در انتخابات فرصت دارند.

دارایی 380 هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت

به گزارش شرکت سپرده گذاری مرکزی، حسین فهیمی گفت: در طرح آزادسازی سهام عدالت تا به حال پنج مرحله را پشت سر گذاشته ایم که شامل تخصیص دارایی، فروش، تغییر ساختار شرکت های سرمایه گذاری استانی، معامله و پرداخت سود سهام بود و در حال حاضر وارد مرحله ششم یعنی انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت شده ایم که عصاره آزاد سازی سهام عدالت است و در این مرحله به وسیله انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت مالکیت و سرنوشت به مردم واگذار می گردد.

فهیمی اضافه نمود: در روش مستقیم از 19 میلیون نفر حدود 3 میلیون و 200 هزار نفر سهام خود را فروخته اند و حتی سود سهام، سهامدارانی که سهام عدالت را به فروش نرساندند را پرداخت کردیم و 30 میلیون نفر نیز در روش غیر مستقیم سهام عدالت باقی ماندند که این سهامداران با انتخاب مدیران شرکت های سرمایه گذاری استانی دارایی ها خود را مدیریت می نمایند.

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت توضیح داد: از حالا به بعد شرکت های سرمایه گذاری در ایران وارد رقابت خواهند شد چرا که این شرکت ها در مجموع بالغ بر 380 هزار میلیارد تومان دارایی سهام عدالت را دارند که ظرفیت بزرگی را نشان می دهد و این مدیران هستند که با تصمیم های خود نشان می دهند که چه آینده ای را برای شرکت رقم می زنند.

وی گفت: دعوت می کنیم تا مردم با مشارکت در انتخابات اعضای هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت نسبت به معین آینده سرمایه گذاری های خود اقدام نمایند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت درباره مهلت ثبت نام برای عضویت در هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی نیز گفت: تا 28 فرودین ماه این فرصت وجود دارد تا افراد نسبت به ثبت نام در سامانه ستان برای عضویت در هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی اقدام نمایند و سپس تأیید صلاحت ها انجام می گردد و بعد از آن افراد نهایی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام می گردد.

فهیمی در باره نحوه شرکت در مجامع انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی اعلام نمود: سهامداران به صورت الکترونیک در مجامع شرکت می نمایند که پس از ثبت نام در سامانه سجام که امکان ثبت نام رایگان نیز فراهم شده می توانند در مجمع شرکت نمایند تا در مجموع 160 عضو هیأت مدیره برای شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت انتخاب نمایند.

وی در خاتمه گفت: در همه استان ها به جز استان های تهران و البرز به حد نصاب ثبت نام در سامانه سجام رسیده ایم و تقاضا می کنیم که مشمولین سهام عدالت در این دو استان نیز نسبت به ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند تا فرایندهای بعدی نیز شروع گردد.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 55302

به "دارایی 380 هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارایی 380 هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید