رفعتی: هیچ داوری حق ندارد به خاطر اشتباهاتش، از تیم ها عذرخواهی کند!

به گزارش مجله کامپیوتر، داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تأیید کرد که داوری نباید از اشتباهات داوران صحبت نموده و بگوید آنها را کاهش می دهیم.

رفعتی: هیچ داوری حق ندارد به خاطر اشتباهاتش، از تیم ها عذرخواهی کند!

به گزارش مجله کامپیوتر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود رفعتی ضمن بیان این مطلب گفت: هیچ داوری حق ندارد به دلیل اشتباهاتی که در مسابقات رخ می دهد، از تیم ها عذرخواهی کند. همانطور که کمیته و دپارتمان داوران مسئولیت چیدمان داوری را برعهده دارند، مطمئنا اگر اشتباهی نیز در بازی ها اتفاق بیفتد به وسیله سایت فدراسیون آن را اعلام خواهند کرد.

وی در ادامه درباره اینکه در برخی از رسانه ها مطرح شده داوران لیگ برتر به دلیل عملکرد ضعیف به قضاوت در دسته اول سقوط می نمایند، گفت: این هجمه ای که علیه داوران در رسانه ها مطرح شده است، به هیچ عنوان صحت ندارد. اگر داوری اشتباه قضاوت نموده باشد، طبق آیین نامه با او رفتار خواهیم کرد و بالعکس اگر داوری عملکردش در بازی مثبت باشد، مورد تشویق قرار می گیرد.

رفعتی اظهار داشت: اشتباهات داوری جزئی از بازی است. کوشش می کنیم این اشتباهات را به حداقل برسانیم. ما اشتباهات داوران مان را تأیید می کنیم و باید آنها را کاهش دهیم. برای این داوران، کلاس های توجیهی برگزار می کنیم تا متوجه اشکالات خود شوند و در قضاوت های بعدی خود آن را اصلاح نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 3271

به "رفعتی: هیچ داوری حق ندارد به خاطر اشتباهاتش، از تیم ها عذرخواهی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: هیچ داوری حق ندارد به خاطر اشتباهاتش، از تیم ها عذرخواهی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید