روابط عمومی با معرفی قابلیت های دانشگاه نقش مؤثری در جذب دانشجو دارد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: روابط عمومی با شناساندن و معرفی توانمندی ها و قابلیت های دانشگاه به جامعه نقش مؤثری در جذب دانشجو دارد.

روابط عمومی با معرفی قابلیت های دانشگاه نقش مؤثری در جذب دانشجو دارد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مجله کامپیوتر از زهدان، احمد مهربان صبح امروز در شورای تخصصی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه روابط عمومی زبان بیان توانمندی های دانشگاه است، اظهار کرد: روابط عمومی می تواند با برنامه ریزی رسانه ای، توانمندی های قابل قبول دانشگاه را به سمع و نظر مخاطبان و مردم در استان و کشور برساند و نقش مؤثری در جذب دانشجو داشته باشد.

وی با بیان اینکه تا شروع سال تحصیلی جدید چند ماه بیشتر باقی نمانده است، اضافه نمود: در استان سیستان و بلوچستان با توجه به شرایطی جغرافیایی و جمعیتی که از وسعت زیادی برخوردار است، می طلبد که روابط عمومی بر اساس بافت و شرایط محلی و بومی با شناساندن توانمندی ها و قابلیت های دانشگاه به مخاطبان اقدام به جذب دانشجو کند.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: روابط عمومی با برنامه ریزی تیزبینانه، تفکرگرایانه، معرفی توانمندی های کارگاهی و آزمایشگاهی، برگزاری کلاس های کوتاه مدت، برگزاری کارگاهای هم افزایی برای معرفی دانشگاه و با تعامل با سایر رسانه ها می تواند برای آشنایی جامعه با توانمندی ها و قابلیت های دانشگاه اقدام کند.

لزوم تخصیص بودجه برای روابط عمومی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان نیز با بیان پاره ای از فعالیت روابط عمومی واحدهای دانشگاهی این استان در سال گذشته گفت: در برخی از واحدهای دانشگاهی با وجود کاستی های موجود و امکانات محدود، روابط عمومی ها در بیان فعالیت ها و دیده شدن کوشش دانشگاه خوب کوشش کردند.

حسینعلی نورا عنوان کرد: با توجه به نقش ارزنده همه مسئولان و کارکنان روابط عمومی در انجام رسالت اداری خویش که به صورت شبانه روزی فعالیت داشته اند از رؤسای واحدهای دانشگاهی درخواست می کنم برای تأمین تجهیزات ضروری روابط عمومی ها بودجه تخصیص داده گردد.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32175

به "روابط عمومی با معرفی قابلیت های دانشگاه نقش مؤثری در جذب دانشجو دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط عمومی با معرفی قابلیت های دانشگاه نقش مؤثری در جذب دانشجو دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید