شهرداری های استان بوشهر درآمدزایی را افزایش دهند

به گزارش مجله یک کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، مهرداد ستوده ظهر چهارشنبه در نشست با شهرداران استان بوشهر گفت: در راستای تقویت شهرداری های استان بوشهر کوشش گسترده ای اجرا شده است.

شهرداری های استان بوشهر درآمدزایی را افزایش دهند

وی به نقش مهم شهرداری ها در ارائه خدمات به مردم اشاره نمود و ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی که در آن قرار داریم شهرداری ها نیز باید برای برطرف مسائل کوشش مضاعفی داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خواهان تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی استان بوشهر شد و افزود: فقط تعداد اندکی از شهرداری های استان پروژه های خود را در هفته دولت افتتاح کردند.

وی از تشکیل شورای آموزش برای مسئولان و به ویژه شهرداران اطلاع داد و بیان نمود: برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای مسئولان بخش های مختلف شهرداری ها در دستور کار است.

ستوده با تاکید بر واگذاری پروژه های عمران شهری به سازمان همیاری شهرداری ها اضافه نمود: شهرداران استان باید در راستای فعال سازی پروژه های عمرانی کوشش جدی داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خواهان کوشش ستاد مدیریت بحران در شهرداری های استان شد و گفت: شهرداری های استان بوشهر درآمدزایی را توسعه دهند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1356

به "شهرداری های استان بوشهر درآمدزایی را افزایش دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری های استان بوشهر درآمدزایی را افزایش دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید