عملکرد ضعیف تیم داوری ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله کامپیوتر، موعود بنیادی فر و تیم داوری اش، در ملاقات شانگهای چین و چونبوک کره در لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد منفی و ضعیفی را از خود بر جا گذاشتند.

عملکرد ضعیف تیم داوری ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از طرفداری، از سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق که به میزبانی کشور قطر در حال برگزاری است، آدینه 14 آذر ماه ملاقات دو تیم قدرتمند شانگهای چین و چونبوک هیوندای کره جنوبی از گروه اچ در حالی برگزار گردید که این ملاقات با فزونی دو بر صفر چونبوک به انتها رسید.

نکته مهم در این ملاقات قضاوت تیم داوری ایرانی متشکل از موعود بنیادی فرد، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی بود که با قضاوت ضعیف یاری داوران بنیادی فر فرصت های گلزنی بسیار دو تیم سلب شد.

ابتدا و در دقیقه 37 محمدرضا منصوری یاری اول این ملاقات با عدم اعلام آفساید فرصتی را در اختیار چونبوک قرار داد که در صورت به ثمر رسیدن گل، کار را برای تیم چینی بسیار سخت می کرد.

در دقایق انتهای نیمه اول و در حالی که تیم چینی بر روی دروازه حریف حمله می کرد، محمدرضا ابوالفضلی یاری داور دوم این ملاقات می توانست با زاویه دید بسیار عالی و اعلام پنالتی به نفع تیم چینی نتیجه بازی را برگرداند ولی طبق معمول هیچ حرکتی در جهت یاری به داور خود نداشت و بی تفاوت از این صحنه عبور کرد تا با اعلام نشدن پنالتی یک نمره منفی در کارنامه موعود نوشته گردد.

در نیمه دوم بازی نیز شاهد اشتباهات زیادی از یاری های بنیادی فر بودیم که اوج آن ها اعلام اوت اشتباه از سوی منصوری و ایجاد خطر بر روی دروازه چونبوک و اعلام دو آفساید اشتباه به ضرر چونبوک کره در دقایق 79 و 95 از سوی محمدرضا ابوالفضلی بود. این در حالی است که از این دو یاری داور بین المللی به عنوان شانس مسلم قضاوت در تیم علیرضا فغانی در جام جهانی قطر نام برده می گردد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 46542

به "عملکرد ضعیف تیم داوری ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد ضعیف تیم داوری ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید