عملیات حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در جنوب بغداد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در عملیات مشترکی دو تروریست در جنوب بغداد دو تروریست را بازداشت کردند، هشت چهره تحت تعقیب دستگاه قضایی عراق هم در استان بصره بازداشت شدند.

عملیات حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در جنوب بغداد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از شبکه خبری المیادین، طبق بیانیه مرکز رسانه امنیتی عراق، جمعی از نیروهای حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق پس از دریافت اطلاعاتی درباره برخی تحرکات مشکوک داعش در منطقه الزور واقع در جنوب سامرا، با هدف شناسایی و بازداشت این داعشی ها و تامین امنیت منطقه، دست به یک عملیات شبیخون و بازرسی زدند که در نتیجه آن پیروز شدند دو تروریست را در جنوب بغداد بازداشت کنند.

طبق این بیانیه، اطلاعات دقیق یکی از زیرشاخه های دستگاه اطلاعات وزارت دفاع عراق حاکی از حضور دو تروریست تحت تعقیب دستگاه قضایی در منطقه الزور بود و تیپ های مرکز اطلاعات نظامی عراق با همکاری تکاوران تیپ 17 و لشکر 25 پیاده نظام و هم گردان شناسایی فرماندهی عملیات بغداد، پس از دریافت این اطلاعات حرکت خود را به سمت منطقه آغاز کرده و پیروز شدند این دو تروریست را بازداشت کنند.

همچنین این مرکز در بیانیه دیگری از بازداشت هشت چهره تحت تعقیب دستگاه قضایی و مصادره سلاح ها و مهمات آنها در استان بصره خبر داد.

در این بیانیه آمده است: تیپ 36 در فرماندهی عملیات بصره پیروز شد در یک عملیات جستجو و بازرسی در شمال استان بصره، هشت چهره تحت تعقیب دستگاه قضایی را شناسایی و بازداشت کند. همچنین دراین عملیات تعدادی اسلحه سبک و نیمه سنگین و مهمات مختلف کشف و ضبط شدند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 59938

به "عملیات حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در جنوب بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در جنوب بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید